Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » évfolyamtársaim, hogy bírják...

évfolyamtársaim, hogy bírják ki evés nélkül délután 1-2 ig?

Figyelt kérdés
Nekem minimum 1,5 óránként (ha egybe van tartva az óra) ennem kell, mert különben éhen halok, korog a hasam. Egész óra alatt azon gondolkodom, hogy mit fogok enni. Hogy változtathatnék ezen?
2011. szept. 24. 11:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És emellett éhenkórásznak érzem magam, mert 3x-4x annyit költök kajára, mint a többiek.
2011. szept. 24. 11:53
 2/20 anonim ***** válasza:
Koncentrálj az órára, a tanárra. Ne arra, hogy mit fogsz enni. Jegyzetelj mindent részletesen, úgy nem lesz időd ezen agyalni.
2011. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy sokan reggeli nélkül hogy tudnak élni.
2011. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

volt mikor este hatig is kibírtam. nem valami egészséges de nem volt időm. reggel 8-14ig egyik labor 14-18-ig a másik.

reggel meg nem igazán tudok enni.

2011. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

szerintem ez normális..ne változtass ezen olyan drasztikusan.

Én sajnos elcsesztem a szervezetem középsuliban még pár éve,mert egész nap nem ettem,és délután faltam fel a hűtőt.

Híztam is akkoriban, meg az anyagcserém még mindig lassú.

2011. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Megpróbálok nem az evésre gondolni. Még amikor nagyon gyorsan is kell jegyzetelni, akkor is arra gondolok, közben azt sem tudom, hogy mit írok.

Egyébként szerencsés alkat vagyok, mert vékony vagyok, és nem látszik meg rajtam az a rengeteg szénhidrát, amit minden nap megeszek, de attól még nagyon sokba kerül.

Tesóm pedig mindenféle diétát kipróbált már és még sem sikerül neki tartósan lefogynia.

2011. szept. 24. 12:23
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Megszokták.

Én általános suli 5-8.-ig nem mertem mások előtt enni. Tehát délután kb 2-ig semmit sem ettem.

Ez folytatódott 9.-ben, akkor már du. 4-ig nem ettem semmit...


Aztán szerencsére már merek mások előtt enni. Ehhez kellett egy buszon összeesés...

2011. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja és a lényeg, hogy tényleg megszokod kb 2 hét alatt, és már a hasad sem korog.. Illetve ha nekem néha korgott, akkor ittam jó sokat.
2011. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

mindenki más. nekem is van olyan időszakom (főleg ha beteg vagyok, lelki gondoknál, fáradtságnál, ha izgulok egy vizsga miatt), hogy délutánig meg se éhezem és utána meg csak azért eszem, mert tudom, hogy ez így nem természetes.

átlagban meg reggelizem, 11 körül betolom a 10órait, 3kor veszek valami ebédnek megfelelőt, és így tovább.

az, hogy te nem bírod ki másfél óráig, sokminden miatt lehet. Ha csupa fehérlisztes/cukros dolgot eszel, hamar leesik a vércukrod és utána újra éhes leszel. Ha tudsz, vigyél otthonról 3 tk. szendvicset, nekem az elég szokott lenni.

A másik verzió, hogy megszokásból eszel, mert mondjuk untat a suli és csak az evések jelentik a fénypontot. Vagy nem tudod lekötni magad szünetben, pl nincsenek barátaid, akikkel kimenj a levegőre sétálni?

A harmadik verzió, ami nekem főleg egyetem első évében volt nagyon jellemző, hogy addig gimiben nem volt zsebpénzem és ha nem akartam éhenhalni, azt kellett ennem, amit anyám csomagolt. Mikor felkerültem a fővárosba, már én rendelkeztem a dolgaim felett, és egyszerűen csak az érzés is mennyei volt, hogy ennyi kaját (meki, pizza, csokik, csipszek, ezeket eddig max távolról láttam) megvehetek úgy, hogy senki nem kéri rajtam számon. Persze ennek az lett a vége, hogy el is híztam, meg a pénzből is mindig hamar kifogytam, szóval gyorsan le is álltam vele. Ha veled is ez van, akkor gondolj arra, hogy ha a felét félretennéd annak az összegnek, amit naponta kajára költesz, 3-4 hónap múlva mekkorát vásárolhatnál/milyen telefont vehetnél/nyáron hova mehetnél nyaralni.

2011. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12.02: ismerős szitu, tavalyi félévben 11-től este 7-ig szerves labor és közben ki se engedtek kajálni :@
2011. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!