Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 8kg-ot?...

Hogyan fogyjak le 8kg-ot? Mennyi idő alatt sikerülne?

Figyelt kérdés
Milyen étrendem legyen? ( az anyu főztjén kivül minden máson változtatnu tudok) Mit sportoljak szerintetek? ( tudom nagyából az alapokat csak kiváncsi vagyok mások véleményére nehogy vmit rosszul tudjak) 157cm/61kg
2011. szept. 25. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hónap.

sok víz, sok sport.

sok zöldség, hús, fehérje, gyümölcs a titka, napi kb. 1400 kcal bevétele.

2011. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kalóriát NEM tudok számolni,képtelenség. és mit jelent az,hogy sok??
2011. szept. 25. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem tudsz kalóriát számolni. Megeszel egy zsömlét, akkor beütöd neten, hogy zsömle kalóriatartalma, és kidobja. ezt szépen felírod. Ha van benne 5 dkg parizer is, akkor annak is kikeresed neten a kalóriatartalmát. Nem nehéz ez! viszont a folyadékra is oda kell figyelni, a cukros üdítőknek, sőt még a 100 % os gyümileveknek is, ezeket is érdemes bevonni a számításba, vagy még jobb a sima ásványvíz.

Neten van olyan is, hogy kiszámold a kalória-adagodat, nem jut eszembe az oldal pontos címe, de ha beírod, hogy kalóriaszükséglet, vagy alapanyagcsere, biztos kidobja, és akkor a magasságod, súlyod, életkorod, mozgásigényed stb. által megmondja, hogy mennyi kalória kell a létezésedhez. Ebből vonjál le 3-4százat, ha fogyni akarsz, és csak annyit egyél. Tehát a fogyás titka a kalóriadeficit, a sok folyadék és a sok mozgás. A futás szerintem a leghasznosabb, és még ingyen is van:)

2011. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Kimaradt egy pár szócska, siettem..szóval a folyadékoknak amit megiszol is van kalóriatartalma, ezért ezekre is figyelni kell.

Kérdésedre válaszolva: 2 hónap alatt le tudnál fogyni. Gondolom ezt soknak tartod, de gondolj csak bele. Meghízni sem egy-két hét alatt híztál meg, s inkább lassú legyen a fogyás, de tartós, mintsem lemenjen 2 hét alatt, de csak addig tartson, amíg nem lakmározol be jól legközelebb. Kitartás!

2011. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2011. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!