Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 óra után nem enni: ez...

6 óra után nem enni: ez tényleg használ?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy tv műsort, ahol azt mondta egy csaj hogy rengeteget fogyott úgy, hogy 6 után nem evett semmit, majd ezt levitte 4ig, de egyébként mindent ugyanúgy evett mint korábban. Ennyi tényleg elég lenne?
2011. szept. 25. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
hülyeség
2011. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa, mert du. 3ig is meg lehet enni több ezer kalóriát, de még sosem fogyókúráztam így gondoltam megkérdezem a tapasztaltabbakat!
2011. szept. 25. 22:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően hülyeség, gyakorlatilag működhet.

A legtöbb ember vacsorára eszi a legtöbbet,mert reggel csak bekap valamit ebédre szintén, aztán hazamegy és eszik 7-9-ig. vacsi, nasi a tévé előtt.

Tehát ezeknek az embereknek ez az egyszerű szabály segítség hiszen ha ez kimarad akkor kevesebbet esznek.

Nem azért fogynak,mert 6 után nem esznek. Hanem azért mert az egész napi adag kevesebb.

2011. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Én utálom Norbit és a többi hasonló fogyásgurut, de sztem nem hülyeség. Minél késöbb eszel, annál jobban lerakódik éjszaka. Kivéve, ha éjszakás műszakban dolgozol :)
2011. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg hülyeség.

Gyakorlatban éhezteted magad ezáltal, és a koplalással súlyveszteség jár. De nem zsírveszteség, hanem izom. A kiürülő béltartalom miatt pedig még persze, hogy kevesebbet mutat a mérleg.

2011. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kedves előző. 6-reggelig nem éhezik senki.A máj glükóztartaléka 48-72 órára elég. A szervezet csak a májkiürülése után kezd el izmot bontani.
2011. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 14 kg-ot fogyott ezzel a módszerrel. Mindent evett, ugyanúgy, mint szokott. De ez nem azt jelenti, hogy 4-ig zabált, mint állat... Hanem evett 3 óránként normális adag kajákat, (napi fél óra sport minimum előtte is megvolt, azóta is megvan), és 4 után már semmit ,vagy max. almát. Ennek 2 éve... néha "bűnözik", azaz egy könnyű vacsi 7 körül belefér. 2 kg-ot szedett vissza két év alatt... tehát biztosan működik, de azt is ésszel kell csiálni :)
2011. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"fogyókúrákkal" egy dolgot lehet elérni, nem is olyan lassan: hízást, zsírosodást.


minél később eszel, annál több minden rakódik le baromság. a szervezetednek energia és tápanyag igénye van egész nap, zsírt még tud raktározni és később használni, viszont pl. fehérjét nem. ezt egész nap, még este is juttatni kellene.

és végül: ha az energiamérleged rendben van, egészségesen táplálkozol, hiába eszel este, nem zsírosodhatsz, mert egész napi energiaszükségletedet közben pl. zsírból is fedezed, este valamennyit visszatöltesz még nem fog semmi sem változni.

egyéb: semmi kutatás nem igazolta az esti evésnek hizlaló hatását (de hülyén is hangzik)

tapasztalat: több baromságot hallani, mint ahány ember azért kövér, mert este eszik NORMÁLISAN, a napi 6000kcal energia bevitel utáni esti 3000kcal mennyiségű zabálás nem számít, akkor részben ezért is lépi túl a vágó sújt.

2011. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez akkora orbitális hülyeség, kivéve ha 9kor már alszol:D

Most vegyünk engem is, lefekszem olyan 11 körül, hétvégén még később... és akkor 6 vagy 4? után ne egyek? Meg is kukulok addig... másrészt tényleg az emberek nagy része este eszik olyat,amit nem kéne, tehát a 6 utáni kajára tényleg oda kell figyelni..de igenis kell enni rendesen, csak ilyenkor már inkább fehérjét. Amúgy magamon vettem észre, hogy mióta reggelizem, azóta nem vagyok olyan éhes este, és nem is eszem fel a hűtőt:)) És fogyok:D

2011. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én még éjfélkor is eszem, és 169/52 vagyok.
2011. szept. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!