Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész nap gyümölcsöt...

Ha egész nap gyümölcsöt eszek, az árt vagy használ fogyókúra szempontjából?

Figyelt kérdés
Nem 90 napos diéta, csak annyi finom van itthon, hogy szeretnék mindegyikből sokat enni, és úgy gondoltam lehetne egy gyümölcsnapom. Csak nem tudom, hogy ez mennyire befolyásoló, úgy értem, hogy nem hízhatok esetleg tőle, vagy tartsam inkább a tk kenyér+felvágott+húsétel zöldségkörettel+gyümölcs kombót?
2011. szept. 26. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
számold ki hány kalóriát ennél meg.
2011. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%
ha túl sok a gyümölcs cukor (pl.: csak édes cseresznye) akkor akár hízhatsz is
2011. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

hízhatsz is. (írták)

plusz fehérje szegény, de egy nap alatt nem épülsz le, úgyhogy akár belátásod szerint is tehetsz.. bár egy esetleg jól összeállított étrendet miért kell aktív szakaszában megváltoztatni.. súlytartásnál már sokkal inkább beleférnek az ilyen fura evési szokások.

2011. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

.Aczél. azért most akarom a gyümölcsnapot (ma belefogtam) mivel a gyümölcsök korlátozott ideig maradnak frissek, nem szeretném, hogy berohadjon, szeretem is őket, de rendes evési szokásokkal nem bírnék enni annyit.

2011. szept. 27. 12:46
 5/5 anonim válasza:
Igen káros .
2020. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!