Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől fogok fogyni, ha minden...

 1/5 anonim válasza:
Az ételen is sok múlik, az edzés csak a kezdet.
2011. szept. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sztem fogsz fogyni, de nehéz lessz csinálni a gyakorlatokat, főlleg elkezdeni az edzést, és az evésre is nehéz ügyelni
2011. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma edzettem.. ezek ba.szott laza gyakorlatok, ha nem eszel mellette rendesen, ilyen edzés mellett még zsíros aaallat lehetsz.

szálkásító étrend?

2011. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked laza de nem mindenkinek egyforma a fizikuma.


A kérdésre is annyit irok amugy hogy keress egy linket egy bizonyos videóról az egyik mai fogyós kérdésben :))

2011. okt. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
nem az a szempont hogy nekem laza, másnak meg nem, hanem hogy ennyi munkával mit vár? az emberi szervezet nem kis erősítő gyakorlatokkal van megterhelve, hát nézzünk már szét picit! nem véletlen írom, hogy fogyáshoz egy kick/tájbox edzés alá ne adjuk, mert azzal használsz el relative sok energiát.
2011. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!