Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A belinkelt fogyókúra tényleg...

A belinkelt fogyókúra tényleg olyan jó? Tuti fogyást biztosít?

Figyelt kérdés

[link]


Én ezeket az összetevőket hagynám ki/változtatnám meg belőle:

-cottage cheese (nem tudom mi az... :$)

-vitaminok

-fehérjepor

-a tojások, túró, csirkemell mennyiségét talán csökkenteném picit


Véleményetek? :S


2011. okt. 26. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont a legfontosabbakat akarod kihagyni/megváltoztatni!
2011. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A cottage cheese egy vajkrémhez hasonlító dobozban árusított tejtermék, tulajdonképpen túróféleség, ilyen kis szemcsék vannak benne, kőrözöttre emlékeztető állag.

Létezik natúr és izesített (zöldfűszer, magyaros, stb) változata is.

Szerintem nagyon finom, és minden tescoban, auchanban lehet kapni.

Bevallom, a diétát nem néztem meg, de a body.builder siteon általában értik a dolgukat, nem véletlenül írják amit írják.

2011. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pont a fehérjét akarod kihagyni? Hagy épüljenek le az izmaid is?
2011. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem van ennek a cikknek a címébe nem kis irónia. Ha csak azt a cimet adták volna neki hogy "diéta nőknek" akkor senki el nem olvasná akinek tényleg szüksége van rá :D

pedig hála az égnek ez nem kúra hanem diétás étrend.

Természetesen ez tuti, mivel azon az oldalon nem (csak) valami hülye terméket akarnak rádsózni hanem tényleges tudást adnak át az emberek számára.

2011. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor nyugodtan felvehetem ezt az életstílust, aminek nagyon örülök. :)

A fehérjét nem szeretném kihagyni, viszont nem fogok fehérjeport enni mert azt sem tudom hol lehet kapni és mert nem is akarok... Valahogy máshogy nem lehet pótolni a napi adagot? Tudtommal a csirkemellben és a tojásfehérjében is van fehérje. Akkor a cottage cheese sem marad ki az étrendből, ha Auchanban megtalálom.

Amúgy nem kellene sokat fogynom, 1-2 kg.-ot maximum, de szeretnék tényleg egészségesen élni és végre a sok édességet mellőzni.

2011. okt. 26. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet a fehérjeport bármilyen más fehérjeforrással helyettesíteni, sőt az egész étrendet érdemes minél változatosabbá tenni, nem az a lényeg hogy pontosan a mintát kövesd.(a minőség és a tápanyagok mennyisége a lényeg nem az hogy csirke vagy hal vagy bélszín) Amúgy nem törvényszerű hogy 3g/tskg fehéjét kell fogyasztani, ha 2-2,5t viszel be naponta az még mindig egy emelt adagnak számít ami betölti a szerepét diétában.

1-2kg nem meghatározó, lehet hogy súlyváltozás sem kell ahhoz a minimális testösszetétel változáshoz amire szükséged van, én azt javaslom ne kezdj el szemetet enni ha elérted a célodat hanem maradjon meg a rendszeres étkezés normális kajákkal az étrended alappilléreként.Nagyon megéri az egészség és a formában maradás miatt is. Jó úton jársz, sok sikert!

2011. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!