Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenkinek amikor leül, a...

Mindenkinek amikor leül, a hasa "redős-hurkás"lesz? Hogy lehet lapos hasat elérni? Adatok lent!

Figyelt kérdés

180 cm vagyok, lány és 20 éves.

Olyan 65 kg. Az összes ismerősöm olyan 45-50 kg, van aki még 40-et sem éri el. Igaz, alacsonyabbak is, mint én, de én mégis lapos hasat szeretnék.


2011. okt. 1. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém igen, pedig már a testmagasságomhoz képest -108 a kg-jaim száma, és már S-es ruhákat hordok.
2011. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kockás lapos hasam volt, akkor is redős volt. Szóval lapos hassal is redős lesz.
2011. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hello en 183 cm magas vagyok es 20 eves lany es 63 kg en is edig fogytam tobb mint 10 kg ,de a hasam meg mindig nem lapos ugyhogy en is el vagyok keseredve
2011. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
miért nem adod le a zsírodat? akkor lapos lehetne a hasad. persze ahhoz valamennyi hasizom is kell.
2011. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha ez ilyen könnyű lenne... Ugyanis úgy néz ki a kezem és a vállam, mint egy anorexiásnak, a fenekes és a combom pedig normálisan néz ki.
2011. okt. 7. 17:02
 6/16 anonim ***** válasza:
nem könnyü, de minden kivitelezhető, sportolj valamit meg kajálj kiegyensúlyozottan. Fél év alatt tuti észreveszed magadon a változást.
2011. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

tudod mi nem könnyű? 2 ember ellen bunyózni teljes erőből, akik évek óta ismerik a fogásaidat.. majd meg haltam, de úgy tűnik nem tört a bordám.

viszont, zsírt leadni? pöhhh, csak megfelelő étrend és kis edzés, semmi. ha vékony vagy és zsíros, akkor csak sz.arul ettél eddig, vagy nem mozogtál.. ezt kéne másképp.

2011. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Rakj be egy kis Kalmah-ot vagy CoB-t és amíg le nem jár az album, emelgesd a lábad hasizomból, egyszer se engedd a földre. Úgy lekopik a zsír napokon belül, hogy csak na.


Oké, kezdd vmi könnyítettel:)de ami leszedi a zsírt a hasadról az nem a felülés, hanem a futás és a lábemelgetés.

2011. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm!


Genetikailag ilyen vagyok.

Egész nyáron 6 kor keltem, 7km-t bicikliztem délután 2 ig istállómunkát csináltam(igen, sz@rt is pucoltam :)), haza 7 km (dombnak fel-le), ettem, ebéd után újra vissza 7km, trágya leszedés, lópucolás, nyergelés, lovaglás, trágyaleszedés, etetés, haza 7 km.


Mozogtam én rendesen, még sincs izom a karomon. :)

Fene se érti ezt.

2011. okt. 8. 10:20
 10/16 anonim ***** válasza:

10.12 helyi zsírégetés nincs (max. a konyhán, ha elfeledkeznek a főzésről..)

Kérdező, az, hogy Te nem fogtál még neki izmot építeni, csak mozogtál, nem jelenti azt, hogy a tested (ami egy emberi test) képtelen erre..

2011. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!