Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy tudjak mellett...

Mit egyek, hogy tudjak mellette tanulni is?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2011. okt. 6. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
amit szeretnél.mire gondolsz?fogyni szeretnél.csak akkor egyél ha éhes vagy.
2011. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen fogyni szeretnék:) 16 éves vagyok
2011. okt. 6. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
probálj tornázni a tanulás mellet,és egyél kevesebbet
2011. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 óránként egyél
2011. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyél olajos magvakat, persze csak módjával, azoktól okosabb leszel :)
2011. okt. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hús, zöldség, gyümölcs. minden problémád megoldódik, garantálom. (tapasztalat)
2011. okt. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy tanulni tudj, MUSZÁJ szénhidrátot enned. Sajnos napi 2 alma és egy narancs nem elegendő ehhez.

Reggelire kell valami kenyér, ebédre kell rizs. Vacsira már nem szükséges, kivéve ha nagyon sokáig akarsz tanulni. Vacsira inkább fehérjét egyél, tojás, túró, husi valami salátával vagy zöldséggel.

Hacsak nem táplálkozol kimondottan egészségtelenül, neked inkább a mennyiségre kellene figyelni. Pl. egyél mindenből először 10%-kal kevesebbet, aztán ha már megszoktad, hogy kicsit kevesebb, akkor még 10%-kal kevesebbet. Ez így elég lesz. És mozogj hozzá.


Persze nem mindegy az sem, hogy hány kiló vagy és milyen magas.

2011. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szénhidrátok szükséges mennyisége gyümölcsökből és zöldségekből is fedezhető. Most érdemes pl. sütőtököt venni, tiszta szénhidrát, és fillérekért meg lehet venni. Jó még a banán, bár az kicsit drágább, illetve a szőlő, de az szintén drága. A kenyér fölösleges.
2011. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
diéta ide vagy oda, egy zéhá előtti esti felkészüléskor nekem ki van készítve egy zacsi szőlőcukor az asztalra. Nekem az előző nap este nagyon kritikus, ha akkor megnyomom a tanulást, akkor szinte biztos, hogy másnap tudni fogom a kérdésekre a választ :) úgyhogy nekem általában 10kor jön el a vacsi ideje, akkor van egy kis pihenés-mászkálás, aztán onnantól csak szőlőcukor meg 11 körül 1 kv :D aztán ha jól tolom hajnal 4kor már ágyban vagyok és egészen 3 órát aludhatok :D ha azt nézitek ez nemrossz érték egy olyan egyetemen, ahol októberben már mindenki azt mondogatja, hogy csak egyet kell aludni karácsonyig :D:D
2011. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!