Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit ehetek meg ma?

Mennyit ehetek meg ma?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Nemfogyizom, csak a mostani alakomat akarom tartani, mellesleg tornazok este.

Megettem ma a suliba egy szendvicset( kozepes meretu, vajkremmel megkenve, hazi szalami es paprika) valamint itthon 13 ora korul 5 burgonyabol keszult szalmakrumplit:)

Mennyi kcal-t ettem meg eddig?

169/54/17L


2011. okt. 7. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

300-700 kcal. nem tudom, de egyél még. ez nagyon-nagyon kevés neked kb 1800-2000 kcalt kéne enned. egyél még valamit! sőt az eddigi ételedet megtriplázhatod még nyugodtan! az sem sok, sőt....


a súlyoddal tényleg nincs gond, szép vékony, formás lány lehetsz (nemúgy mint én (166cm/81kg). 18/l én is fogyózom, már lement 5 kg, Húsvét utáni héten kezdtem a fogyózást. igaz lassan fogyok, de ez engem ne zavar: LASSAN, DE BIZTOSAN.

2011. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok! most olvasom, hogy 5 burgonyából készült szalmakruplit ettél. akkor ez lehet, hogy több is volt, mint 700 kcal, lehet, hogy megvan 1200 kcal is. de ennek a dupláját még megeheted, ha éhes vagy. (a tripláját már inkább ne :PP)
2011. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt
2011. okt. 7. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
kb 700 kcal az amit megettel...meg ehetsz sokmindent...helyedbe 3 orakor ittam volna egy koktelt...es vacsira meg ettem volna egy szendvicset..
2012. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!