Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés után vagyok 4 hónappal....

Szülés után vagyok 4 hónappal. Sajnos 134 kg vagyok. Egyszerűen nem indul meg a fogyás! Nem szoptatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 18:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
orvosi kivizsgáláson voltál valaha?
2011. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20:03 vagyok megint! :)Olvass utána egy kicsit,hogy miért nem szabad túl keveset enni!!! 800kcal kevés nagyon,mert a szervezeted azt a keveset is "bespájzolja" a zsírraktárba amit eszel ,ugyanis úgy fogja fel h éhezteted! Egyél mértékkel és hidd el elindul! Ha pedig azt mondod h tényleg nem indul be menj kérj kivizsgálást és ott kiderül h ki a "bűnös" te vagy a szervezeted!Én azt gondoltam reggelire nem sok 1kifli egy pohár tejjel ...de bizony sok!!!! de ezt a 800kcal-át hagyd abba ahhoz orvosi felügyelet kell! Vagy menj el dietetikushoz összeállít neked egy étrendet ami nem lesz semmi...hidd el...de meghozza a sikert,de mondom ha kevesebbet szel 20%-al mint szoktál már beindul a lassú fogyás,persze lesznek időszakok mikor megáll, de folytatni kell,és ha átállsz a kevesebb evésre akkor nem szenvedsz a jojo efektustól, mert életmódot váltottál és nem jön vissza csak icipici:) évek múltán is v semmi :)mert aki fogyózik durván,nézd meg, fogy 10kg-ot elég neki, aztán nézd meg egy év múlva 20-at hízik...
2011. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

en 117 kilorol fogytam 84re (ment volna lejjebb is, de babaproject, terhesen nem dietazok)

szoval: vibrációs tréning.

nekem ez jott be, heti 2x 1 oraban

nem leterhelo, 2 perc utan izzadtam, mint a lo (melyizomtornanal ez fel ora volt, hastancnal 3/4 ora), utana nagyon jo erzes volt, hogy mozogtam, frissito volt furamod)

szerintem haromszor fel oraval kezd, (fel orat kevesnek fogod erezni, egy orat meg soknak, vhol 3/4 ora az idealis)

kajaban en gastroyaltol rendeltem, se ize, se buze szinte, es nem is olcsó, de segit (havi 2 het, vagy hetfotol pentekig, vagy ahogy neked jo)


kitartast!


mindamellett egy endokrinologust en is ajanlok, mert szules utan nekem bezavarodtak ahormonjaim, es barmit cisnaltam, csak hiztam (tshm az egekben volt)

2011. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
kérdező, majd írd meg az eredményeket, miután túl vagy az orvosi kivizsgáláson! :)
2011. okt. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszi a jó tanácsokat. Hát sajna nekem se a rendelés sem az ilyen edzés nem megoldható:( nem városban lakunk:( És hozzánk legközelebbi város is 30 km re van így anyagilag nem bírnánk:( De!!! ezt a dokis dolgot lehet kipróbálom, mert ugye fura, hogy eddig pikk-pakk leugrottak a kgk most meg ha nem eszek is hízok!
2011. okt. 10. 07:36
 16/19 anonim ***** válasza:
főzni otthon is tudsz "diétásabb" ételeket - edzeni is tudsz otthon valamit - esetleg ruházz még be egy szobabiciklire - amíg a gyerek alszik és van kis időd, tévézel egy kicsit, csak nem a kanapéról, hanem a szobabringáról :D
2011. okt. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
mivel 1 hét alatt sem indult be így mától ráálltam a 1200 kcalra. van egy jó kis kcal táblázat amit eddig is csináltam a terhesség előtt. ha egy hónap alatt sem sikerül megindulnia megyek vérvételre. de a napi 20 perc tánc ami(kemény) meg van + a kaja is. betartok mindent és menni fog, remélem. Az én érdekem. soha nem voltam lusta! nem ebből fakad a súly.
2011. okt. 10. 10:22
 18/19 anonim ***** válasza:

szoptatsz?

szerintem, ne várj a vérvétellel, az az alapvizsgálat!

2011. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 cirmos99 válasza:

SZia!

látom sok jót írnak Neked. a barátnőm ugyan ebben a cípőben járt.típus.nem!neki 3 gyerek után,-kínkeserves diátára tette a nőgyógyásza a 3. előtt!! mire kiderült 32 évesen: pajzsmirigy.úgyhogy,menj el beutalóért és vizsgáltasd ki.kártékony állapot,mindegy, hogy túl vagy alul müködik.érdekel az eredmény, köszönöm,ha megírod!

cirmos@szitu.hu

2011. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!