Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este 11-kor vagy éjfélkor...

Este 11-kor vagy éjfélkor lehet még enni?

Figyelt kérdés
Azt mondják lefekvés előtt 2-3 órával kell vacsorázni, fehérjét és esszenciális zsírokat tartalmazó ételeket. Gyakran előfordul, hogy én éjjel 2kor vagy 3kor kerülök csak ágyba. Akkor ezek szerint éjfél körül kéne vacsoráznom, ami annyira furcsán hangzik nekem, mert évekig mindenhol arról lehetett hallani, h 6 után ne egyél, mert az esti evés hizlal (nem tudom egyébként, ez a tévhit hogy jött divatba, vki megmagyarázhatná). Ja és még annyit szeretnék kérdezni, h gyümölcsöt és zöldséget meddig lehet enni? Vagy azokat is lehet bármikor? Csak mert én a gyümiről is azt hallottam h délután már nem szabad enni...
2011. okt. 9. 23:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Gyümölcsöt , zöldséget ehetsz, azokban nincs túl sok szénhidrát. Mondjuk banánnal azért óvatosan. Az nem tévhit, hogy lefekvés előtt nem ajánlott bezabálni. Mivel alvás közben alig van szükség energiára, a táplálék nagy része raktározásra kerül. Viszont ha 2-3 körül fekszel le, éjfélkor még ehetsz. De azért ne sokat.
2011. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem. A sajtokkal mi újság? Mert igaz, h magas a fehérje tartalma, a szénhidrát viszont kicsi, viszont zsíros.
2011. okt. 9. 23:43
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Mért ne lehetne enni?

Most ettem meg fél kiló vadhúst, rizzsel és kukoricával. hmmm, majd szétpukkadok egy üveg őszi nektárral kísérve.


[link]

2011. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én sajtból sem ennék nagyobb mennyiséget lefekvés előtt.
2011. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

23:47 Jól hangzik. :D egészségedre


[link]

2011. okt. 10. 00:04
 6/21 anonim ***** válasza:

Én 20 éve 85 kg vagyok. Jól érzem magam a bőrömben. Akkor eszem amikor éhes vagyok és annyit amennyi jól esik. Éjfél körül lehet a legjobbakat enni. Csend van nyugalom. Kirakom a fél hűtőt a konyhaasztalra és adj neki.

Ha nincs egészségügyi problémád akkor teljesen felesleges ilyen szabályokat állítani magad elé.

Erre azt mondják az okosok, hogy ha még nincs problémád, majd lesz.

Szerintem nem ettől lesz a probléma. A problémák forrása a stressz, a feszültség és a sok ehetetlen műkaja.

2011. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kolompár akkor segítenél légyszi hogy mit?
2011. okt. 10. 00:05
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


forrás: [link]

2011. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én sajnos hajlamos vagyok a hízásra, nyáron fel is szaladt 10 kiló.....

Nem érzem így jól magam.

2011. okt. 10. 00:07
 10/21 anonim ***** válasza:
Meglehet ha valaki magasról tojik arra hogy hogy néz ki van olyan az anyagcseréje hogy ami be az ki, de sokan köztük én is szeretnének fittül kinézni.
2011. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!