Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Mennyi volt a leghosszabb idő míg nem ettél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 20:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15 végig aludtam,kicsit nehéz volt az azelőti nap.
2011. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
*óra
2011. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Én vagyok aki 3 hétig nem evett..igen, 56 kiló lettem, még soha életemben nem voltam annyi..pedig alig ettem utána is, nem többet, amennyit szoktam. Egy év után vagyok 45 kiló. Nagyon alacsony vagyok, szóval sok volt az az 56 kiló..
2011. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
kiváncsi Kérdező: ( 7 napos voltam)1 nap lesz a legnehezebb, 3.-tól már könnyű, nem leszel éhes..és nagyon érdekes, a tudati hatása - felerősödik az érzékelés.. Mozogni kell közben, dolgozni, vizet inni (én üres zöld teát is ittam, reggel)A szervezet önmagától méregteleníteni kezd a 3. naptól. Kis citromos víz iható. Amire vigyázni kell: amikor újra enni kezdesz, lassan fokozatosan. Először csak kicsit. A rágóizmokban izomláz lehet, ha hirtelen kezded, és nagyon megfájdul, fejfájás is lehet tőle. Tehát először jobb valami reszelt alma, pépes. Szerintem fogyókúrára nem jó,pár kiló lemegy, de vissza is megy 2 hét múlva, én nem fogytam tőle, de nem is azért csináltam. A tudati hatása nagyon érdekes.
2011. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

08:37

És utána rögtön elkezdtél normálisan enni, vagy fokozatosan növelted a kalóriákat a megfelelő szintre? Amúgy bocsi, hogy ennyit kérdezősködöm :)

2011. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

5 hét, de azért ez így nem pontos. Egy hétig semmi, utána próbálkoztam, de azonnal minden kihánytam. Lelki okai voltak. Undorodtam mindentől, az ízektől, főleg az édestől. Napi pár falat ilyen csomagolt nagyonbarna kenyeret próbáltam lenyelni, lazackrémet, mozzarellát és citromos meg ízesített vizeket ittam, de minden kijött.

Nagyjából 14 kilót fogytam és utána még 10-et a következő hónapban, mire helyrejöttem.

2011. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Helyrejöttek a lelki gondjaid? Remélem igen...
2011. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!