Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szobabicikli tudja helyetesí...

A szobabicikli tudja helyetesíteni a biciklizést?

Figyelt kérdés
úgyértem h van e különbség a kettő között,azon kívül hogy szobabiciklizni nem a szabadban kell. :)
2011. szept. 24. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Kérdésed remek! Igen, sok különbség van, a szobában például nem üt el a villamos.
2011. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Csak akkor hatásos, ha raksz magad elé egy ventilátor, hogy fújjon szembe. Úgy nehezebb.
2011. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát..mivel a kérdést a fogyókúrák témába tettem,ezért inkább a zsírégető hatásukra lennék kiváncsi.
2011. szept. 24. 19:49
 4/9 anonim válasza:
Ha nem túl könnyűre állítod, akkor ugyanolyan hatásosan lehet vele zsírt égetni.
2011. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi,ilyen válaszra gondoltam. :)
2011. szept. 24. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Hidd el, nem vicceltem a ventilátorral. Abban van a titok nyitja, csak sokan nem árulják el, hogy megéljenek a fogyókúrázni vágyókból.
2011. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb aerob gyakorlat a futás után,sőt még előnye is van a rendes kerékpárral szemben,a szobabicklin ülve nincsenek lejtők:D

Napi 1 órát ajánlok,de lehet rajta csinálni intervaullumos edzést is,bár ahhoz már kell egy kis edzettség. (2 perc lightosabb tekerés,1 perc "mindentbele") én igy csináltam,természetesen ez rövidebb,én 20 percnél tovább egyelőre nem igazán birom..akkor folytatom a szokásos 120-140 körüli pulzussal

2011. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

meg nem kell rajta egyensúlyozni...


Szerintem e legjobb szobabringa az lenne, ha a rendes bringát rátehetnéd valami gurulmányra és azt tekered a szobában. Azon lehetne elengedett kormánnyal is menni, ami sokkalta combformálóbb, mint bármi más, és nem lazsálhatsz, mert eltanyázol. Viszont télleg nem ütnek el, nem szed le a kutya, s nem ázol meg. Ventillátor jó dolog, kell a friss levegő.

2011. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!