Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel fogyhatok? Szerintetek...

Ezzel fogyhatok? Szerintetek milyen ez az étrend?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék olyan sokat fogyni, olyan 4-5 kilóról lenne szó. Mikor reggeliztem és ebédeltem bőven, vacsorára pedig egy joghurtot ettem, az mindig segített leadni pár kilót. Csak az a gond ezzel, hogy nem nagyon bírja ezt a gyomrom, mivel több a savam, mint kéne, így muszáj valami kis szilárd táplálékot bevinnem vacsorára is. Nem kell, hogy sok legyen, de valami kell.

173 centi vagyok 62 kiló, és 1400 az alapanyagcserém.

A tervem a következő lenne:

Reggeli: 2 szelet toast kenyér, két szelet felvágottal és zöldséggel, plusz kávé nagyon pici tejjel

Ebéd: amit anyukám főz, átlagos adag, semmi túl evés, gyümölcs

Vacsora: 2-3 korpovit keksz és egy natúr activia

Valamint minden este tornázok egy órát :)

Szerintetek?

Köszönöm a válaszokat előre is :)


2011. okt. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ebben nem vagyok szakértő, de szerintem ez nem sok! Én dupla ennyit eszek és alig tudok felszedni pár kilót, már a cigit is abbahagytam. De ez más téma. Én tudod mit javasolok neked? Próbálj sokat mozogni. Ennél több ételt már nem vonhatsz meg magadtól. Mindig csodálkoztam azokon a molett lányokon akik alig ettek, hogy miért nem tudnak szegények fogyni. És rájöttem. Rájöttem mi a különbség köztük és a magamfajta között. A habitus, a vérmérséklet. Én mindig szaladok, mindenhova gyalog járok, ha ülök és eszembe jut valami azonnal felpattanok, sosem jut eszembe, hogy valakit megkérjek a környezetemben, hogy adjon már ide ezt vagy azt. Folyton pörgök. Folyamatosan energiát használok ezerrel. Ezt tudnám neked javasolni, picit gyorsulj be, gyalogolj amennyit időd engedi,cipelj szatyrokat, és ennél kevesebbet már ne egyél. Kelj fel korábban és gyalogolj a suliba vagy munkahelyre, a gyaloglás több kalóriát éget mint pl a futás. Tudtad?

Sok szerencsét!

Ja, mellesleg sok pasi a kerekded lányokat szereti ám.

2011. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez egy kicsit nekem kevéskének tűnik

reggelihez egyél sovány sajtot is

tízórai alma 2-3 korpovittal

uzsi joghurt

vacsi túró almával, husi, tojás, hal, zöldségek, abonett sült, töltött zöldségek, saláták, felvágott, sajtok

2011. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
173cmhez a 62kg tökéletes. ne akarj fogyni inkább csak tartsd ezt a súlyt
2011. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a sza.r kajálásra a " több a savam, mint kéne" nagyon tetszett. ez megér egy pontot, mert igazán kreatív. viszont a valóság nem feltétlen ez. lehet hogy szimplán csak rendszeresen kellene enni, emberi mennyiséget és embernek való összetételben, és nem a gyomorsavval foglalkozni, ami egészséges esetben jó mennyiségű kell hogy legyen. ez nem ok egy étkezés kihagyására, sőt semmire amíg nem valóban orvosi az eseted.


egy ember aránylag több fehérjét eszik (kéne ennie) rostosabban, esetleg minőségi zsírokat is fogyaszthatna és zöldséget, pláne fogyáskor. + vitaminok mondjuk tápkiegekből, és már egész jó is.

2011. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2023. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!