Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatékony zsírégetés sok...

Hatékony zsírégetés sok ugrálás nélkul?

Figyelt kérdés
24 éves, 178 cm magas és 130 kg lány vagyok. Tudnátok olyan DVD-t ajánlani, ami sok "ugri-bugri" nélkul is hatékony zsírégetés szempontjából?
2011. okt. 15. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pilatest kezdj el csinálni.Azt ilyen súllyal is csinálhatod és az izületeidre sem megterhelő.
2011. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek komoly gátlásaid, akkor menj úszni!
2011. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Norbi DVD-it nézted már? A Duci tréning sorozat 1. részét néztem eddig, és nem látszik nagyon ugrálósnak. Illetve ezen az oldalon elég nagy a választék:

[link]

2011. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Keress gerinctornát.


Én igaz nem vagyok túlsúlyos, de gerincbeteg lettem, és amikor megtanultam a gyakorlatokat, akkor ledöbbentem, hogy hasizom, hátizom, fenék és combizom erősítő is nagyon intenzíven, úgy, hogy a gyakorlatok közben tulajdonképpen végig az ágyon fekszel, hol háton, hol hason, hol oldalt.


A mennyiségeket meg lehet növelni tetszés szerint. Az ízületek maximálisan kímélve vannak és a gerinc is. Szerintem túlsúlyosoknak is ideális kezdéshez mindenképpen.

2011. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha zsírt akarsz égetni akkor aerob/kardio mozgásra van szükséged,az ilyen lábemegetős dvdkkel semmire sem mész. Mivel nagy a súlyfelesleged ezért a futás kilőve egyelőre,de szobabicikli,gyors gyaloglás vagy elliptikus tréner simán mehet.
2011. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

konditerem, kemény izom edzés.

az izom pedig energiát használ el, úgy hogy a 130 kilódat növeld meg izommal ameddig megy mondjuk fél év, 1 év alatt, utána edzettebb is leszel, lesz is némi izomtömeged, szálkásíts le (ez baromi sok embernek megy, akár rendszeresen egymás után, ahogy versenyek megkívánják) és a végén még ki is fogsz nézni valahogy, ellenben a mai fiatal nőkkel / lányokkal akik lefogynak mindent, de izom semmi rajtuk.

2011. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úristen..utolsó válaszolón behalok..egy 5 kiló plusszos tizenévest és egy 60 kiló plusszost is konditerembe küld...

Tehát, gondolom hétköznapi lány vagy, aki fogyni szeretne, majd formásodni.

Sajnos az értend a legfontosabb. Egyik barinőm is ilyen duci volt, neki az ORVOS mondta, hogy gyomorgyűrű előtt még próbálja ki az 1000 kalóriás diétát..11 hónapja csinálja, és teljesen normális az alakja, nagyon csinos, nem mondaná meg róla senki sem, hogy egy éve 120-130 kiló volt. Annyih, hogy letette a kocsit és gyalog vagy bicajjal jár. Konditerembe nem járt.

Szóval nem muszáj kondizni, nem mondom hogy nem használna, de van olcsóbb megoldás is. Kalória deficit, és csekély mozgás (mert gondolom eddig semmit sem mozogtál) és megindulnak a kilók. Ez az ismim elmondása szerint 2 hét után érezte, hogy fogyott. Azóta hidd el, hogy olyan vékony, mint én. (rajtam 5 kg felesleg van, tehát az 130-kgjához képest a mostani túlsúlya elenyésző.)

Kicsapongani szokott, múltkor is hajnalban giroszoztunk buli után.

2011. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igazad van utolsó.

ezentúl annak fogom ajánlani az edzőtermet, vagy egyéb kemény edzést, akit az értelmi színvonala alkalmassá tesz ezekre az edzésekre.. -.-

fogják már fel, hogy a 60 kiló súlyfelesleggel és a kevesebb súlyfelesleggel rendelkező ember is ember! és mindegyiknek joga van ugyan ahhoz az egészséges táplálkozáshoz és edzéshez, mint mondjuk egy testépítő haveromnak. és még engem neveznek lekezelőnek.. meg írják, hogy lenézek mindenkit.. lehet, de ugyanakkor nem különböztetek meg egy embert csak azért másoktól, mert több zsír van a testén. és nyilván nem érdekel, ha emiatt hülyének tartanak, az értelmesebbje nem tart annak.. sőt :)

2011. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 specialsound válasza:
mindenapos mozgás nélkül nincs fogyás!
2011. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne fogyás. Bárki, aki elkezd kevesebbet enni, mint amennyit addig evett, és azt tartja is, fogyni fog, akkor is, ha nem mozog semmit mellé. (Az persze más kérdés, hogy honnan fog fogyni, és milyen lesz az alakja...)


130 kilónál kétszer is meg kell gondolni, hogy milyen sportot végezzen, mert az ízületeket nem szabad túlterhelni. Még nagyon fiatal ahhoz, hogy tönkre vágja őket...

Ezért is javasoltam a gerinctornát kezdésnek...

2011. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!