Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Levesdiéta hatékony lehet?

Levesdiéta hatékony lehet?

Figyelt kérdés
Úgy csinálnám, hogy reggel eszek pl. egy szelet kenyeret valamivel megkenve, ebédre egy zacskóslevest, vacsorára meg már csak max gyümölcsöt (nem banánt). Mennyi idő alatt fogynék le így? Esetleg tudtok ajánlani még olyan fogyókúrás ételeket, amikben nincs zöldség(azt nem bírom megenni)?
2011. okt. 20. 18:16
 1/8 anonim válasza:

Ez igy massziv éhezés.

Ha már nagyon meg akarod vonni a kaját akkor:

Fél liter tej + 100 Gramm zabpehely reggelire és délután 3-4 fele.


+ vitamin!!!

2011. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát valahogy muszáj lefogynom és ahogy írtam a zöldségeket (fizikailag) nem bírom megenni, egyszerűen undorodok tőlük. miért pont zabpehely? most van itthon, de egyébként elég drága, max hónap elején ha kaphatok de még akkor se biztos. a levesbe sincs sok kalória, nem? nem krumplileves, hanem pl paradicsomleves, húsleves, gulyásleves, ilyenekre gondoltam.
2011. okt. 20. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
igazad van a levessel kapcsolatban, én is szoktam mondjuk vacsorára, csak figyelek hogy kevés olajat teszek bele és inkább olyan zöldségeket mint répa zöldbab, tészta nélkül. De a zacskós levesben sajnos nincs túl sok használható dolog. úgyhogy én a helyedben valami mást találnék ki. pl: egyél normálisan csak kevesebbet. Amit meg megtudsz csinálni diétásan vagy egészségesen természetesen úgy csináld.
2011. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a hangsúly most azon van, hogy kevés kalória tehát nem hízlal. az se baj ha egészségtelen, eddig is csak tésztát ettem szósszal, mert mást nem is szeretek, és az se túl egészséges. egyébként nem írtam, de heti három órát edzek is. szóval remélem le fogok fogyni vagy 40kilóra.
2011. okt. 20. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Aya Cahaan...

neked még segítenék is, mert jó a felhasználó neved, de nem tudom lenne-e értelme.. nyilván ilyen szószos tésztákkal eddig is minőségi éhezésben "szenvedett" a tested, amúgy tudtad ez a kövér (zsíros) emberek tetemes részénél fennálló helyzet? éheznek, ezért halmoz fel a testük zsírt. nekem elég kényes téma az éhezés kérdése, én mindég sajnálom az ilyen embereket.

a te eseted más kicsit, fogalmam sincs hogyan nézhetsz ki, milyen az egészséged, nem is akarok általánosítani, tippelni. inkább csak annyit ínék, van ember, aki képes felnőni ahhoz, hogy ő egy ember, és annak megfelelően magához venni, amire szüksége van (tápanyagok) és van, aki bármilyen oknál fogva (nem nő fel ehhez, nem telik rá, háború van vagy éhezés) ezt nem tudja megtenni. a saját döntésed, hogy mit választasz.

végül: elégtelen energiabevitel mellett tömeget fogsz veszíteni, ez termodinamika és biológia, biztos hogy így lesz. az már más kérdés, hogy közben lebontod a saját izomszöveted, hiánybetegségeid lehetnek (ilyenkor mindég kényeskednek hogy jááj hullik a hajam meg hasonló bajuk szoktak lenni, persze ez hosszabb távon) de az elzsírosodott test mondjuk kevés ember célja.. de te tudod.

2011. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

örülök hogy tetszik a felhasználónevem (egyébként miért? van konkrét oka?)

na igen, csak mondom, nem nagyon tudok mást megenni, a tésztát szeretem. mostmár persze így nem fogok azt enni.

na igen, nem telik rá. itt ez a helyzet áll fent. zacskós levest is úgy kellett kikönyörögnöm, de bűntudatom volt, mert tudom hogy így is alig futja akármire.

mondom, sportolok hozzá, heti három órát. nem olyan rossz az. hát, remélem lefogyok akármi is legyen.

köszi a választ!

2011. okt. 21. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

ezért.


próbáld a legtöbbet kihozni a helyzetedből, aztán.. én azt mondom, ésszel azért jó dolgokat el lehet érni. itt az ész jelentené a tájékozottságod ebben a témában, tehát ha teheted, próbálj informálódni a témában.

és most lett elegem a sok kis elkényelmesedett gazdag ri.banctól, akik sírnak hogy nem tudnak lefogyni, pedig megvan az anyagi lehetőségük hozzá, hogy jól egyenek..


sok sikert kívánok neked Aya! :)

2011. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Áh, értem. :)


Hát hidd el engem is nagyon idegesítenek. Én imádom a gyümölcsöket, csak egy héten egyszer veszünk (ha nem havonta) és az is alma vagy valami ami le van értékelve.

Na mindegy, köszönöm! :)

2011. okt. 22. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!