Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most tényleg sovány lennék?

/Anita_'94/ kérdése:

Most tényleg sovány lennék?

Figyelt kérdés
17 évesen 167 cm és 48 kg vagyok. Anyám szerint jól nézek ki, apám szerint sovány vagyok. Melyiküknek lehet igaza? Én meg pont jól érzem magam így...
2011. okt. 17. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon alacsony a bmi-d ,sovány vagy nagyon...
2011. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A micsodám?
2011. okt. 17. 08:48
 3/16 anonim válasza:
kicsit kevés sztem is... Képet nem linkelsz ide?? Úgy meg lehetne állapitani.
2011. okt. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első a testtömegindexedre célzott:

[link]

2011. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, eszerint kórosan sovány vagyok, bár nem volt 18 év alatti lehetőség az életkornál, csak 19-24.

Ilyenkor mi van, kezdjek el zabálni?

2011. okt. 17. 09:20
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sovány vagy de még annyira nem vészes. Amúgy ne kezdj el zabálni inkább tömegelj edzéssel persze egészségesebb kajákat egyél sovány húsokat mellőzd a zsíros kajákat mert a koleszterined akkor is fel megy. És persze napi rendszeresen egyél. Reggeli,ebéd, vacsora minimum de nem gond ha még beleraksz egy uzsonnát meg egy tízórait. A lényeg hogy reggel egyél jó sokat és este meg csak nagyon keveset egy pohár joghurt vagy egy vajas kenyér esetleg pirítós.
2011. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a 18 alattiaknak való verzió.

Ebben is sovány vagy. Egyél többet, tartalmas és egészséges ételekből, és mozogj heti kétszer legalább egy órát intenzíven.

2011. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Apám mellett egészségesen kajálni :D

A pörköltet is rántott hússal eszi.

Általában fornettis dolgokkal tömöm magam délelött, ebédelni nincs időm, kb du 4 felé szakadok rá a hűtőre és amit találok (sonka, szalámi, sajt, szóval szendvicsek), vacsorára meg főtt kaja. Már amikor anyu otthon van, mert 2 hetente délutános és, ha ő nincs, kaja sincs. Na ilyenkor szokott a fater bekattanni, bevág a húgommal a kocsiba és irány a Burger. Vagy amikor fáradt (magyarul: lusta), pizzákat rendelget...

És ilyen körülmények között kéne nekem normálisan kinéznem?! :D

2011. okt. 17. 10:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

17 vagy, elég nagy kislány, hogy ellásd magad alapszinten, nem?

Megtanulhatnál főzni, olcsóbb és jobb, mint Burgerbe rohangálni.

2011. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Palm, köszi a linket.

Itt is soványnak ír, a húgom meg egyenesen kórosan sovány :(

2011. okt. 17. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!