Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na most mit csináljak? :@@@

Na most mit csináljak? :@@@

Figyelt kérdés

sziasztok! elkezdtem fogyózni azaz inkább átállni az egészséges kajára mellette sok sport no fehér liszt,cukor stb.. most hogy megvolt 1 hétig rettenetesen sokat ettem amit megláttam ettem...:S és látszik is az eredménye. hogy adjam le ?? egy átlagos napi étrendem

reggeli: most épp tk kenyér vaj felvágott limonádé

tízórai: nem mindig szoktam de ha éhes vagyok 1 alma

ebéd: ált suliba kajálok de ált zöldség leves és valami hús.

uzsi: ezt sem szoktam mindig de ha igen ak puff rizs vagy ilyesmi

vacsora: valami saláta,1 sz kenyérrel...

nem tudom h jó-e így ez a diéta vagy nem... jó lenne megint fogyni.. nagyon ráfáztam hogy megint elkezdtem enni a fehérlisztes dolgokat.. nem tudom miért :S most bűnhődnöm kell az tuti!!!!

meg nagyjából leírhatnátok nekem egy étrendet

kcal szükségletem: 1256 kcal...

segítsetek légyszi :/ köszönöm (:


2011. okt. 18. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
istenem brigi,micsoda írásod van
2011. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, mikor megvan, én is összezabálok mindent (vagyis inkább előtte pár napig), ezzel nem lehet mit tenni. Fel is jön pár kiló, de ahogy elmúlik, hamar vissza is megy!

Biztos neked is így lesz!

2011. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Próbáld magad visszatartani
2011. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ne brigizz ha nem tudok h ki vagyok-.-

második: köszönöm(: remélem tényleg így lesz :)

3: kössz de sokat segítettél..........

2011. okt. 18. 10:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos hogy az agyad átálljon arra hogy igenis sikerül és a szemed előtt lebegjen az a cél amit elakarsz érni. Lehet az egy nadrág hogy bele férj, vagy egy szám a mérlegen.szerintem jó az étrend este ha kenyeret is eszel akkor az nagyon minimális legyen, de sokszor próbáld meg elhagyni és variálni hogy változatos legyen tehát ne und meg.
2011. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Brigi_cicus menj át a szexualitás kategóriába, ha bűnhődnöd kell, ott találsz erre megfelelő alanyt.



Egyébként meg nem akkor ördöngösség menses közben is tartani a diétát.

2011. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. a fehér liszt/kenyér pontosan ugyanannyira hízlal, mint a teljes kiőrlésű, annyi a különbség, hogy tk-ben vannak hasznos dolgok is, a fehérben meg nincsenek - nem ettől híztál meg (hanem attól, hogy a koplalásra rázabáltál).

2. szerinem ez jóval több volt, mint 1256 kalória, ha megeszed az egész menzai ebédet, 2000 körül saccolnám összesen.

2011. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Brigi, ha azt akarod, hogy ne brigizzenek, rejtsd el a neved!


A teljes kiőrlésű ugyanúgy hizlal, mint a fehér kenyér. Szénhidráttartalmút meg kell is reggel enni, hogy legyen energiád. Én nem bírok enni reggel, azért iszom mézes teát, mert kell az energia.

A tízóraid legyen változatos! Alma, oké. De lehet narancs, mandarin, banán, sőt, dió is. Meg magvas kekszek, zabos és Jóreggelt kekszek. Uzsonnára is inkább gyümölcsöt egyél. A puffasztott hungarocell semmire sem való. Vagy inkább főzz egy kis rizst, és azt egyél!


Vacsorára nem ajánlom a kenyeret, inkább fehérjét egyél a sali mellé.

Ja, és ne felejtsd el meginni egy nap két liter vizet!


Még egy tipp, én két napja kezdtem hozzá - bár te menzás vagy, szóval ott mások az adagok, de, ha otthon ebédelsz -, ne szedj kétszer, csak egyszer az adagokból. És étkezések után igyál meg egy csésze zöld teát (üresen).

2011. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csá Brigi :D :D :D :D
2011. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

reggelihez egyél zöldséget

tízórai gyümölcs okés

suli okés

uzsi legyen megint gyümi

vacsora saláta hússal, hallal, tojással, túróval stb

semmi sem hízlal ha nem eszel belőle sokat és a kcal beviteleden belül maradsz

ha nagyon kívánod süss zabpehelyből/tk lizstből muffint, palacsintát, kekszeket és edd joghurttal, túróval meg de ugyanannyira hízlal csak élettanilag jobb(több rost)

2011. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!