Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tudna segíteni? (Lent)

Ki tudna segíteni? (Lent)

Figyelt kérdés
Nos, nagyon szeretnék lefogyni, valahogy ugy gondoltam hogy rendszerezem az étkezéseim, és közben tornázok, vagy edzek hogy minél szebb legyen a bőröm mire lefogyok. Minimum 30 kg-tól szeretnék megszabadulni, nem azonnal, hanem egészségesen. 160 cm, és 95 kg vagyok most. Abban szeretnék segítséget kérni ha van iylen ember aki végig figyelemmel kísérné a fogyásom esetleg segítene az edzésben, tippeket adna, amolyan személyi edző szerűség. :) de ha már itt is adna valaki tanácsokat aki tapasztalt fogyózó, vagy sikerült lefogynia azt is megköszönöm!!
2011. okt. 18. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
először is írd le egy napi étrended, és hogy mennyi mozgás van benne most.
2011. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tom a te sulyodban mennyire beválós dolog, de én ugy folytam le 8 kilot(172cm-78kg voltam) hogy sokszor ettem keveset. semmi több. neked nyilván kell a torna is hogy ne logjon a böröd. nekem nagyon kitágult a gyomrom igy egyre többet ettem.ezért meghiztam. visszaálltam a sokszor keveset evésre és ennyi. nem éheztem, nem nélkülöztem.d enem értek hozzá nagy tulsulyba mi a teendö de ezt is ki lehet probálni.
2011. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából én is sokszor eszem egy nap de elég rendszertelenül, takarítóként dolgozok ezért elég sokat mozgok, amit a munkában tudok változtatni az a lépcsőzés a lift helyett. Az evésről még annyit hogy naponta 5x ennék, kevesebbet
2011. okt. 18. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Hosszú út áll előtted. Hasznos lenne egy jó szakember (dietetikus) tudását igénybe venni. Érdeklődj a háziorvosodnál, hátha tud ajánlani valakit. Ha ő nem, akkor a legközelebbi kórház megfelelő osztályán érdeklődj! Itt a GYIK-en ritkán fordulnak meg igazi szakemberek. Kaphatsz hasznos válaszokat, de ostobaságokat is.
2011. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék orvoshoz fordulni. De ha más nem lesz... Tudom hogy hosszú út lesz, de muszáj és akarom!!!
2011. okt. 18. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
A dietetikus táplálkozástudományi szakember. Egy részük orvos, de nem szükségszerűen. Egyszerűen segítene összeállítani egy személyre szabott étrendet, ha kérdésed, problémád van, tanácsot ad. Persze nem kötelező, de valószínűleg könnyebb úgy.
2011. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én szívesen figyelek és csinálom veled
2011. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aki tudna vagy szeretne segíteni az írjon privit, és válaszolok rá, csak 7 óráig nem leszek itthol.
2011. okt. 18. 20:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!