Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha az esti 15 deka...

Nagy baj, ha az esti 15 deka túrómba diétás lekvárt teszek?

Figyelt kérdés

Szeretném csökkenteni a testzsíromat.

Magában egyszerűen képtelen vagyok leküzdeni, és eddig akárhogy próbáltam, csak egyre undorítóbb lett az íze. Most először érzem elviselhetőnek (sőt kifejezetten finomnak).

15 deka sovány túróba 20g diétás lekvárt keverek, ami 110kcal/100g-ot tartalmaz, és 25g cukrot.

Azaz durván +25 kcal és 5g cukor. Szerintem ez megengedhető mennyiség, de ki tudja, este elvileg nem szabad ch-t bevinni....

Nektek erről mi a véleményetek?


2011. okt. 18. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

ÚRISTEN LEKVÁR NORMÁLIS VAGY????Hát mit képzelsz még a fogaid is zsírokak lesznek embeeeerrrr!

még ha 100got belekevernéd akkor sem halnál meg te isten barma!Egyél már normálisan,szerintem úgy szebb az élet! :)

2011. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

bocs, de amikor "normálisan" ettem (nálunk nem az a normális, hogy minden nap hús és vacsorára fehérjeturmix, de nem is a mértéktelen zabálás), akkor szép lassan elhíztam. Úgyhogy nem fogok normálisan enni.

Ha ennyire idiótának tartasz, akkor meg kár volt koptatni a billentyűzetet.

2011. okt. 18. 20:49
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Hát csak segíteni akartam,hogy nem kalória számlálóként éld az életedet,de mind1,látom kicsit feszült vagy a fogyókúra miatt.hmhmelárulnád mi az a nagyon nagy súlyod?
2011. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem feszült vagyok, csak megakadt a szemem az 'istenbarma' megszólításon.

173/71. nem koplalós anorex 14 éves agynélküli p.csa vagyok, ha ezért kérdezted. Egyszerűen csak szeretnék lefogyni.

2011. okt. 18. 21:03
 5/16 anonim ***** válasza:

+5g ch az szinte semmi, nem 25 kcal-okon múlik a dolog.

(ha mondjuk +100 kcal lenne, akkor már lehet, elgondolkodnék, hogy kell-e, de 25-ön szerintem fölösleges gondolkodni:-D)

2011. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ja bocs,nem kell komolyan venni azt!

Amúgy szerintem semmi baj a súllyoddal legalább normálisan nézel ki!

2011. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kicsit eltérő fogalmaink vannak a normálisról :D nekem a 33-as farmerméret, a rábuggyanó úszógumi és has, a narancsbőr és a zömök combok nem tűnnek normálisnak. Vagy ha ez a normális, akkor inkább legyek nemnormális :D
2011. okt. 18. 21:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Testkép zavarod van! Hidd el a csávoknak ez jobban bejön mint a gebe p*csák
2011. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem is láttál élőben! szerintem az nem testképzavar, hogy valaki adni akar magára. Nem gebe p.csa akarok lenni, csak szeretnék felvenni egy nadrágot úgy, hogy ne buggyanjon ki rá az úszógumim. kétlem, hogy a pasiknak bejönne egy ilyen: [link]

az ilyen csajok csak a playboyban, 20 kiló fotosoppal néznek ki jól (vagy azzal sem). A való életben a husis csajok bőre nem feszes, tele van narancsbőrrel, és így hurkásodik a hasuk. Amelyik srác azt mondja, hogy ez jobban bejön neki, mint ez: [link]

akkor az csak el akarja kerülni a hisztit a csajtól, aki kérdezi.

Még az én barátom is azt mondta, hogy nem bánja, ha leadok 7-8 kilót, pedig ő naponta emlegeti, hogy milyen szexinek tart.

2011. okt. 18. 21:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha belefér a kalórialimitedbe, nyudogtan toljad. Magas gyümölcstartalmút válassz, minimális édesítővel (mert az sajna fruktóz lesz, sanszosan). Amíg az energiadeficit megvan, igazából nem oszt, nem szoroz, max. ha tényleg extrém szálkásítás a célod (mert pl fitnessből élsz, vagy testépítő vagy és versenyre készülsz).

Ha hozzászoktál, lehet csökkentgetni a lekváradagot a túróban fokozatosan, hátha megszereted. :)

2011. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!