Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétás kajának számít, ha...

Diétás kajának számít, ha minden nap csak egy kis adag kínai kaját eszek?

Figyelt kérdés
Imádom a kínai kaját, s úgy tudom egészséges is, meg nem olyan hizlaló, mint a magyar kaja.
2011. okt. 18. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Tocsog a zsírban, meg nagyon cukros a kaják zöme...nem egészséges..és nem diétás.
2011. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
cukrosak? :( én azt hittem, méz van benne... káááár :(
2011. okt. 18. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
a kínai kajákban nagyon sok vacak van és nagyon nem egészséges. ellentétben a japán és az indiai ételekkel.
2011. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem egészséges. Tele vannak a kaják ízfokozóval, zsírral és cukorral.


Néha persze belefér egy kis adag. Én ha nagyon megkívánom, tojásos rizst szoktam enni egy kis gombás csirkével (ez nem biztos, hogy mindenhol van). Az elkészítési mód miatt nem a legdiétásabb, de szerintem jobb, mint pl. a mekis kaja.

2011. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pedig nekem annak tűnt,mert ugye csak sovány húsok, meg tele vannak zöldségekkel!!
2011. okt. 18. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A méz gyümölcscukor - egészséges, de attól nem fogysz le. Egyébként van fagyasztott zöldség kínai kajákhoz, kis barnarizst, csirkehúst hozzácsapsz és eheted bátran.
2011. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem eheted nyugodtan. Figyelj, attól függ mihez viszonyítjuk. Itt már sokan olyan túlzásba viszik a fogyókúrát, hogy csak párolt brokkolit esznek, nyers répával és azt is grammra kiszámolják, hogy hány kalória... Ugyanmár

A kínai kaja akkoris csak csirkehusi zöldségekkel. Sokkal kevésbé hízlaló, mint a meki, pizza, bármelyik fastfood, vagy akár anyu főttkajája.

2011. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb "hazaiasított" kínai kaja tocsogó zsír,cukor,és liszt kombinációja. Szerintem a legismertebb "kínai" kaja az a szezámmagos csirke [link]


ami egy jó adagnyi kcal bomba,de cserébe eszméletlen finom:)

Persze biztosan akadnak lightosabb verziók is.

2011. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!