Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van a neten olyan torna...

Van a neten olyan torna videó, ami néhány perces és MUNKAHELYEN lehet végezni?

Figyelt kérdés
Tehát: nem kell hozzá a földre feküdni vagy nagyokat ugrálni, csak átmozgat. Mert ugye a számítógépes munkánál van az, hogy óránként 10 percet fel lehet állni a gép elől. Ekkor jó lenne átmozgatni magunkat úgy, hogy ne izzadjunk meg és ne legyünk koszosak sem.
2011. okt. 19. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Más örül, ha ebédidőre jut tíz perc, mozgásban bezzeg nincs hiány.De azért tudok ötletet adni.Mondjuk, gyorsan elmosni a kávés poharakat, vagy felseperni a folyosót.Az hasznos, át is mozgat és nem is leszel tőle annyira koszos.Vagy mondjuk, ha ügyintéző vagy, felállni a székről, az ajtóhoz sétálni, és megnézni, nem várakozik-e ügyfél odakint :)
2011. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2011. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm.

A harmadiknak nem annyira, MERT értékelem a szándékot. (Saaaajnos ezek a gyakorlatok nekem már túl bonyolultak.)


A másodiknak:

Nem vagyok sem ügyintéző, sem takarítónő. Legtöbb munkahelyen egyébként sem tolerálják, ha beleütöd az orrod más munkájába. Azért meg hadd ne sajnáljalak, hogy enni sincs időd, mert beromságokat írogatni bezzeg van. Tornát kértem, nem kávéscsészéket. Ha rövidke ebédszünetedbe belefér, javaslom, hogy vegyél egy könyvet, amiből meg lehet tanulni olvasni meg szöveget értelmezni. Többre mennél vele, mint a személyeskedéssel.

Üdv.

2011. okt. 19. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!