Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az Ultrahangos kavitációs zsírbontással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tényleg van hatása? Egyébként nem akarom a könnyebb utat választani csak sajnos a combomról és a fenekemről nem akar le kerülni a felesleg, így gondoltam megpróbálom ezzel
2011. okt. 20. 18:48
1 2
 11/19 Laki Andrea ***** válasza:
Gyere el, meggyőzlek! Neked ingyen. De nyilvánosan bocsánatot kérsz. Leírod, hogy tévedtél.
2012. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

azt írtam, hogy terjeszteni fogom hogy működik a módszer. belevesszük a bocsánatkérést is!

Pesten van rá lehetőség?

2012. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Laki Andrea ***** válasza:
Természetesen. Kispesten vagyok.
2012. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Lehet saját ultrahangos zsírbontó gépet is venni, Forever Slim a neve, nem túl drága (kb. egy fogyasztó bérlet ára), mondjuk én egy barátnőm gépét kértem kölcsön, úgy tudom, ő neten vette, és házhoz is szállították neki! Nekünk bevált, na jó, nem lettünk tőle 18 évesek, (harmincas csotrogányok vagyunk) de legalább egy tisztességes szoknyát fel tudunk húzni!!! Az is valami! Ja igen, a barátnőmnek a pasija is kipróbálta a pocakjára, és lement 8 cm! Ha saját géped van, senki meg ne fogja tudni, hogy mitől fogytál, nyugi!
2012. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Laki Andrea ***** válasza:
Amikor a saját gépet átvettétek, átvettétek hozzá a tananyagot is? Elmondták azokat a kritériumokat, ami fennállásakor nem lehet kavitálni? Nem tartom túl jó ötletnek az otthoni gépek használatát, nem is olyan hatékonyak. Nem is lehetenek, hiszen ezekkel a gépekkel bajt is lehet okozni. Hogy ezt otthon senki ne tegye meg, "lebutított" gépeket árulnak.
2012. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
63%
Nem egészen... Ugyanis 8 oldal a magyar nyelvű használati utasítás, saját dokijuk van, aki kiszűri, ha neked éppen ellenjavallt a kezelés, és ő mondja el, hogy pontosan hogy működik a kezelés! Lebutítottnak sem mondanám a gépet,ugyanúgy 40.000 Hz-en megy, mint a nagy gépek. Nekem szimpik!
2012. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
nekem is hasonló problémám volt, mindent kipróbáltam, végül úgy döntöttem, kozmetikushoz fordulok. viszont nekem a kezelések árai összességében túl drágák voltak, szerencsére megtaláltam a CavitaCell otthoni zsírbontó készüléket, és nagyon meg vagyok elégedve! kényelmes, és hogyha betartod az előírt javaslatokat, mellette mozogsz és sok folyadékot iszol, garantált a siker. sőt, a gépben van lipolézer is, ami pedig feszesíti a bőrt, és esztétikailag kezeli a zsírbontás miatt megereszkedett bőrt. szóval már az egész család használja, nagyon jó befektetés volt.
2013. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Itt minden kérdésre megtaláljátok a választ!


https://www.youtube.com/watch?v=8c8MqAhlqaU

2014. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Katatekes válasza:
Sziasztok! Én 1 hónapja használom a Salonslim kavitációs gépet és leadtam 4 kg-t.Kb 2 liter vizet iszom és 15 percet vibrációs trénerezek kezelés után. Próbálok szabadidőmben legalább fél órát is sétálni. Kevesebb szénhidrátot és cukrot eszek a kezelés utáni napokban. Eddig nagyon megvagyok elégedve a gépemmel.
2019. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!