Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány cm a vékonyna...

Szerintetek hány cm a vékonynak mondható comb? Hogyan küzdjek az elefántlábak ellen? (Az enyém undorító. ) Nektek hány cm?

Figyelt kérdés

Mekkora cm-ben szerintetek a szép vékonynak mondható comb úgy átlagban? Nekem nagyon rossz, hogy amerre járok minden csajnak olyan szép vékony piszkafái vannak a szép csípőnadrágokban, nekem meg egy makacs zsírral lerakódott narancsbőrős elefánt lábaim. Mint két tuskó kb. Ocsmány.

Nekem 58cm a körmérete. Szerintem ez nagyon sok. Egy deréknak kéne ekkorának lennie, s nem a lábnak...


mit lehet tenni ez ellen? Tudom, hogy nincs helyi fogyás, meg sokat kell kardiózni aerobozni (napi 1 órát kocogok, normális étkezés mellett), de a makacsul lerakódott zsír mikor kezd el csökenni?


Előre is köszi!


2011. okt. 26. 08:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves első! Akkor ezek szerint nem értetted azt, amit kiírtam. Én a narancsbört és a zsírlerakódást neveztem ocsmánynak. Az meg már megint más dolog, hogy én az 58-as combot vastagnak tartom. S hát igen. Szerintem vastag is.
2011. okt. 26. 10:43
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
szerintem ez magasságfüggő is. pl én alacsony vagyok 157 cm és 49 cm-es a combom és elég vaskos.nyílván egy magasabb lánynak hosszú lábakhoz ez ideális lenne.
2011. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

miért nem csinálsz akkor egy szálkásítást..?

ha több 100 "hülye" testépítő le tudja adni a testzsírját extrém mértékben, akkor te pl. miért nem teszel valamit az ellen, ami téged zavar?

2011. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Egy vödör hányás, _az_ az undorító, nem a lábad - mégha van is rajta felesleg.

Nem szépek a piszkafa lábak, hidd el.

Te pedig jó úton jársz, mert izmosítod a lábad.


Csak ne add fel és ne sajnáld magad közben - inkább fogd fel úgy, ahogy én: ha másnak sikerült, nekem miért ne sikerülne?

2011. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
legalább annak örülök, hogy vannak még ilyen felfogású nők, mint Cyan.
2011. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Azt viszont kikérem magamnak, amit az első írt, hogy az 58-as derékméret borzalmas. Nekem is annyi, de nagyon tipikus homokóra vagyok, szóval mindenhogy baromi vékony a derekam, és nem, nem csúnya.
2012. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%
A vékony derék mindenhogy szép. Egy nő formája a derék és az ehhez tartozó csípő-mell aránytól szép, és a vékony derék mellett sokkal nőiesebb az összes mell és csípő méret. Vagyis a vékony derék csak szebbé teheti a nő formáját, csúnyává nem. A 72-es derekú inkább irigy a vékony derekú lányokra, mert a 72 centi eléggé vaskos deréknek, és nem túl nőies.
2012. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Én 12 éves(nemsokára13) vagyok 172cm 60- 62kg és a combom körmérete az 49-50 cm szerintetek ez ideális?

Bocsánat kérdező hogy itt kérdezek!

Remélem nem zavar.

2015. okt. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia szerintem reális, amikor ennyi cm voltam akkor nekem is ennyi volt mondjuk kilóban 50 voltam nem 60
2022. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!