Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogytál? Nehéz volt?

Hogyan fogytál? Nehéz volt?

Figyelt kérdés
kiváncsi vok ki hogyan fogyott le...
2011. okt. 27. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Tartósan lefogyni egyetlen módon lehet: életmódváltással.

Egészségtelen ételek, nassolás elfelejtése, helyette gyakori, rendszeres, megfelelő mennyiségű és minőségű étel bevitele, mellette a rendszeres testmozgás gyakorlása.

Mindenféle más módszer csak egy lendület a még tovább hízáshoz.

A dolog kétségtelenül nehéz, de abszolút nem lehetetlen, kell egy nagyon erős elhatározás, ha ez megvan az első 1 hónap nehéz, onnantól kezdve megszokja az ember, sőt elkezdi élvezni, mert látja az eredményt, a mozgás örömet okoz, jobb és fittebb, mert nem zabálja tele magát.

Az erős elhatározásig kell eljutni, ha az nincs meg belekezdeni is fölösleges.

2011. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hozzátenném én is így fogytam, majdnem 40 kilót, 110ről, most a 75 körül maradás a tartós cél.
2011. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

életmódváltás.

sok: zöldség( paradicsom, paprika, karfiol, tök, uborkam répa), gyümölcs ( ananász, alma, narancs, grépfrút) , tojás, felvágott, túró, natúr joghurt, csirkemell, hal, pékáruk mind teljes kiőrlésűek.

kevés, vagy semennyi: fehér pékáru, olaj, zsír, liszt, panír, vöröshús,

2011. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj, elküldte. szóval vöröshús... :D

édesség, cukor, cukros üdítő, rágcsák, banán, szőlő, tészta, fehér rizs. ezekkel is nagyon vigyáztam, legtöbbjét egyáltalán nem ettem. néha egy kis szőlő, vagy nasi, de nagyon ritkán.

ezenkívül oliva olajjal főztem, cukor helyett édesítőt használtam, sok vizet ittam. plusz ellipszis trénereztem minden nap 40-45 percet.

most tartok 22 kg mínusznál

20L

2011. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én updattel fogytam le 32 kg-t. Aminek a lényege tulajdonképpen az életmódváltás, mindent szabad enni csak mértékkel és arra kell figyelni hogy mikor eszed. Szóval egyáltalán nem volt nehéz, mert semmiről nem kellett lemondani, persze mellette a mozgás is megvolt napi szinten.
2011. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!