Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 158cm,54kg vagyok. Hogy...

158cm,54kg vagyok. Hogy fogyhatnök le kb 4 hónap alatt 48ra? Az ide8lis testsúly lenne?

Figyelt kérdés

Milyen módszert tudnátok ajánlani? nem sportolok, tudom, h kéne, nincs semmi kondim. próbáltam már pár diétát, de pár nap után a drága ételek miatt abbahagytam.. inni iszok sokat, üditőket, cukros innivalókat nem szeretem, viszont a csokit imádom :/ kérlek segítsetek.

16L


2011. aug. 25. 22:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
u.i.:bocsi a helyesírási hibákért :)
2011. aug. 25. 22:47
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Pedig a mozgás segít. A csokit és egyáltalán az édességeket vedd vissza. Sok zöldség, sok gyümölcs. A 48 kiló ehhez a magassághoz normálisnak tűnik.
2011. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
70%
Mintha én írtam volna a kérdést(158 cm, 54 kg és 16 éves vagyok) XDXD. Ha nem eszel 6 után (és előtte nem pótolod be) akkor az segíthet. Sok sikert! próbáld meg, a mozgás télleg segítene. Főleg az úszás, futás segít a fogyásban.
2011. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Én 13 éves vagyok és 168 cm hez 72 kg voltam most meg 172 cm hez 56 :) 90 napos diéta,lehetőleg a legkevesebb vagy semmi disznó,édesség, tészta. A legjobb a csirke salival.És ne fehér hanem barna kenyeret egyél. De a legfontosabb hogy ne vacsizz!!!!!!!!!!!Ja meg sportolj!Ha betartod tuti, hogy fogyni fogsz!Én 5 hónap alatt fogytam 16 kilót :)
2011. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Édes jó anyám:S
2011. aug. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bix ***** válasza:
0%

ohh itt is újra a 13 éves okoska. istenem dejó hogy itt a szept és eltűnnek innen.


sport nélkül mégkevesebb kondid lesz ha le is fogysz. ha nem mozogsz első körben az izmaidat adod le, persze az is súly, de tényleg megéri? ideális súly meg nincs. 0 izommal 40 kilósan se fogsz jól kinézni.


[link]


ezt az egyik kérdésből loptam. az első kettő milyen elb@szott lánuk meg karjuk van? semmi izom, egyenes mint a bot... hát ez szerintem minden csak nem vonzó

2011. aug. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos vagy bixike :*
2011. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a baja bix-nek. De tényleg nem túl kedves.Nem bántásból de érdekelne mi a baja mert 13/l mondta, hogy sportoljon. o.O
2011. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bix ***** válasza:
100%

a ne vacsizzra utaltam. a többi még alapból rendben is lenne.


ha nem vacsorázol akkor gyak koplalsz tizen pár órát. ez felküldi a kortizol szinted, ami első körben elkezd izmot bontani és csökkenti a kalória felhasználásodat. tehát minimálra kapcsol a szervezet. fogyni a klasszikus értelemben lehet vele, ha mindegy hogy az a kiló milyen és honnan kiló, de ha zsír takarsz bontani akkor nem megfelelő. ennyi. ha jó hogy izomból fogysz és olyan alakod lesz mint az első kettőnek, mert az csini, hát akkor tökéletes az út.


vacsorázni kell, este is van emésztésed, viszont célszerű túlnyomó részt lassú felszívódású tápanyagokat bevinni, lehetőleg fehérje formájában. lásd sali minimáls hússal, vagy zsírszegény túró.


ennyi volt a bajom. aki értette annyiból értette, nem szándékoztam újra leírni amit milliószor megtettem. de akkor újra, csak hogy tiszta legyen.


így már kedves vagyok?

2011. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen most már kedvesebb vagy sokkal =D Akkor azt mondom, hogy túl későn nem szabad enni, pl.:vacsizzon de csak 7kor és utána tényleg ne egyen. Mert este nem használ sok kalóriát el és amit este megevett az a hasára megy.Mert nem használja el ezért elraktározódik. Na ez jó kompromisszum ? =)
2011. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!