Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy nem vagyok...

Mitől lehet, hogy nem vagyok éhes, teli vagyok, de kívánom az ételt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 18:06
 1/4 Macskajós ***** válasza:
Ahogy mondani szokás: a szemed kívánja. Ott van előtted vagy a hűtőben és tudod, hogy milyen finom, abból sosem elég. De lehet, hogy valami olyasmit ettél, amit nem kívántál és így nem volt élvezetes az étkezés, a szervezeted ezt szeretné bepótolni. Maga az evési folyamat jó érzést kelt, erre vágyik a tested.
2011. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Evésfüggőség.

Rossz beidegződés.

2011. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az éhség és az étvágy különbözö dolog. Attól, hogy nem vagy éhes, még lehet étvágyad valamire. Normális esetben ez arra mutat, hogy az adott élelmiszerböl hiánya van a szervezetednek. Ha fogyni akarsz és olyasmit kivánsz, ami - egyesek szerint - nem fér bele, akkor egyél belöle, de csak KEVESET. Ez általában elég arra, hogy az étvágy is kielégüljön, és nem kivánd azt a bizonyos kaját.
2011. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tehát simán lehet hogy vitaminhiányod van. erre valahogy 2010-ben nem szokás figyelni..
2011. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!