Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni,20 éves...

Szeretnék fogyni,20 éves vagyok 96kg és 175cm. Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Szeretnék 60-65kg-re lefogyni, hogyan csináljam? Mennyi idő alatt lehet lefogyni ennyit?

Elöre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2011. okt. 31. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Kezdd úgy, hogy visszaolvasol. Ne kelljen már ugyanazt naponta tízszer leírni. Tömören: csökkentett energiabevitel és sport. Hetente 0,5-1 kg fogyással számolhatsz, ha egészségesen akarod csinálni.
2011. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb 8-10 hónap alatt tudnál egészségesen ennyit fogyni.

Kcal számlálás, finomított, fehérlisztes, cukros, zsíros ételeket, cukros üdítőket kerüld, és rendszeres sport (heti 3-4 alkalom, 40-60 perc, bicikli vagy úszás, szerintem ekkora súllyal a futás megterhelő lenne, nekem 75 kg-mal is az volt:-S)

2011. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Megprobálom megfogadni a tanácsokat!
2011. okt. 31. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
feherje dieta..olvass utanna..nekem bevalt :)
2011. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
13%
én úgy fogytam le 90 kilóról 70-re 3 hónap alatt, hogy mikor megéheztem egyszerűen csak vizet ittam.. :) veszélyes, sokan mondták, de nem lett belőle komplikáció. sok sikert dagi :D
2011. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Head válasza:
0%
Ne egyél egy hétig
2011. dec. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alexandra78 válasza:
Először is miért csak most akarsz lefogyni.Én tudom ajánlani a napi két óra mozgást és ha megéhezel akkor csak vizet ígyál.Mályva tea esténként nagyon jó.
2012. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!