Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szules utan meg mindig meg...

Szules utan meg mindig meg van a hasam es oleg nagy. Mintha 3 honapos terhes lennek, es mar pedig 6 honapja szultem. Hogy tudnam nyara lelapositani a hahsam?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 10 hónapja szültem, egy hónapja csinálom a diétám és egész szépen alakul.

Aerob edzés biciklin + torna + diéta

2009. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es milyen dieta?
2009. máj. 6. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem az első válaszoló vagyok, de vagy a 90 napos diétát, vagy ezt: [link] ajánlanám. És persze rendszeres mozgás ami elég napi fél óra, de annyi legyen!
2009. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Reggelire eszem egész pici kenyeret (teljes kiörlésű, barna ilyesmi) sok zöldséggel (paprika, pari, retek, ubi) vagy yoghurtot kefírt zabkorpával, lenmaggal, esetleg gyümölccsel.

Tízóraira általában alma.

Ebédre párolt zöldség vagy saláta husival, esetleg rizs. Néha főzelék (lisztes habarás persze tilos)

Uzsonnára yoghurt túróval.

Este felvágott(nem párizsi, hanem rendes husi) vagy grillcsirke, párolt csirkemell vagy comb, szárny (bőr nélkül) és hozzá sajt és zöldség mint reggel.

Sok-sok folyadék, többnyire víz, de lehet cukor nélküli tea, esetleg limonádé édesítőszerrel.

Ha minden jól megy és a babám is úgy akarja, akkor heti 5x60 perc szobabicikli, most kb 115 körüli a pulzusom és heti 1 vagy 2 erősítő jellegű picit aerobikos torna (csoportban, mert az erőt ad :) ) sok hasizommal.

Nem eszem fehér lisztet, tésztát, krumplit, majonézet, cukros ketchupot, semmilyen dobozos üdítőt (én csavarok néha narancslevet) , gyümölcsös cukrozott yoghurtot, magas szénhidráttartalmú gyümölcsöket (banán, szőlő).

Gyümit már egyáltalán nem eszem délután, este.


A nagy bánatom, hogy a bőröm sajna kirepedt és lóg, sajnos ezzel nem tudok mit csinálni :(

2009. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi
2009. máj. 8. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!