Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szabad este tejet inni diéta...

Szabad este tejet inni diéta alatt?

Figyelt kérdés
diétán vagyok és nem tudom lehet-e inni tejet este ? valahol azt irják hogy nem jó valahol meg azt hogy jó most melyik ?
2011. nov. 4. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen kakaózom (édesítővel) esténként, és egyelőre tartom a becélzott heti fél kiló minuszt. Lehet, hogy az élettani hatásai nem a legjobbak (ugye a tejcukor miatt) de ha bele van számolva a napi kcal adagodba, akkor olyan sokat nem árthat a diétádnak. Pláne hogy nálaam ezzel kerülhető el a nagy esti zabálás.
2011. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gond akkor lehet vele, ha allergiás vagy a tejcukorra. Én laktózmentes tejet iszom. 1,5 százalék zsírtartalmú, így nem tartozik a hizlalóbb ételek közé, egy pohár k.b. 85 kalória. Ideális esti itóka, megkönnyíti az elalvást.
2011. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
rendben köszi :))
2011. nov. 4. 18:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Na én meg vanilliacukros tejet ittam sima fehér kenyérrel,annyira finom volt és köszönöm szépen lefogytam így is:)
2011. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de hánykor ittad ?
2011. nov. 4. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Most 7kor,de tegnap este 10kor.
2011. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mi a különbség az este és a nem-este között?

egyébként az emberek nem szoktak tejet inni, de ha azon a kérdésen túl jutunk, hogy a tej fogyasztása mennyire jó, akkor utána már mindegy lesz, hogy este vagy reggel iszod.

2011. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 4. 20:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy Aczél mondd már el mi a baj a tejjel légyszi! Tudom, hogy az élővilágban nincs még egy faj, amelyik felnőtt korában tejet fogyaszt, ráadásul más fajét, de ez még nem elég magyarázat nekem. Mi a gond vele? Mit okoz?
2011. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ennek még nem jártam utána, ezért soha sem állítom, hogy baj van vele. mindég feltételes módban beszélek erről a témáról.


sok normális helyen olvasom, hogy másik állat tejét fogyasztani nem egészséges, de még ilyen ultrahangos vizsgálatos tanulmányt és egyéb meggyőző cikkeknek nem jártam utána, de dobj egy mailt az onvedelem.bp@freemail.hu-ra, és ha pár héten belül ilyen informálódásra sort kerítek és találok normális dolgot, akkor majd látni fogom a leveled és biztos válaszolok valamit, ha megtudok.

2011. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!