Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnám le és...

Hogyan dolgozhatnám le és mivel ezt a hasamról?

Figyelt kérdés
162 cm 55 kilo vagyok .. csak a hasamon van egy kis zsír ... és nem tudom hogyan tüntethetném el ? :) valami tapasztalat ?? lapos hasat szeretnék.
2011. nov. 5. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg hasizom gyakorlat,és diéta mellett érhetsz el lapos hasfalat.
2011. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vok : Nem beszélve a futásról :)
2011. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nincs helyi fogyás.
2011. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még mindig az első vok. Igen az előttem lévő teljesen igazat mondd.Az enyémhez meg annyit tennék hozzá hogy ezt csak hosszútávon érheted el.
2011. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha igazad mondok, akkor minek írsz hülyeséget? :) Hasizomgyakorlatokkal akkor ér valamit ha kb. 1000-t csinál mindennap :D
2011. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerinted nem erre akartam kilyukadni druszám? :")) szal hajrá kérdező
2011. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az már has edzés.

zsírt csak szálkásító diétával, mellé pedig edzéssel lehet leadni, fokozatosan. de semmi akadálya a lapos hasnak.

2011. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Anetalia válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Anetalia válasza:

1hétben elég 6napot sportolnod és a utolsó 1napba meg piheny .Ezeket sportolj:bicikliz,fus,tornáz,keveset egyél,ne nagyon zsírosat,nenagyon cukrosat egyél.

És meglátod fél év alatt lemegy .Szerintem még elöbb is.

2011. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Helyben futás magas térdemeléssel,váltott lábas ugrálás helyben, térdfelhúzással rúgásokkal. Mini helyben futás váltva kisebb-nagyobb terpeszben(olyan lötyögtetős), de ha van a hasadon, máshol is van. Mindent picit át kell mozgatni!! A csípőt, a hátizmokat, oldalsó hasizmokat...
2011. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!