Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízókúra? Hogyan?

Hízókúra? Hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a Fogyókúrák kategória, de gondoltam itt több sikerrel járok. Az az igazság, hogy mindigis olyan voltam, hogy akármit eszek, egyszerűen nem tudok meghízni.Hogy hízhatnék meg? Eszek rendesen, talán többet is, mint néhány korombeli.


14/L


2011. nov. 5. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Testmagasság, testsúly, heti sportmennyiség = ?
2011. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia inkább ne akkarj kövér lenni .
2011. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó: nyilván nem egy teltebb lány írt ide. ha körülnéznél láthatsz az utcákon sok olyan lányt akik nagyon vékonyak de azért mert ilyen genetikájuk van..nem híznak.

kérdező: ahogy írtam ez genetika..ez ellen sokat nem tudsz tenni..felszedhetnél egy kis izmot,hidd el azzal már jól fogsz mutatni

2011. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok kövér lenni, de szeretnék felszedni néhány kilót azért. Combomon szinte csak izmot látni, emiatt van egy kis formája legalább a lábaimnak. Köszönöm egyébként a válaszokat :)


Egyébként: 157 cm és ahhoz mindössze 38 kiló.

2011. nov. 6. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Sportolj legalább heti 3x, edzésenként legalább 60 percet, az edzéseken kívül is azonban mozogj gyakran. Egyél legalább napi 3x ( reggeli, ebéd, vacsora ), ezenkívül étkezések között is egyél tízórait, illetve uzsonnát.

Étrendet felesleges volna írnom, mert 14 évesen még mindenki úgyis azt eszi, amit otthon adnak, DE amennyiben nem adnak étkezések között enni és te éhes vagy, akkor kérjél vagy csinálj magadnak szendvicset, keverj össze joghurtot gyümölccsel, stb., ugyanis a szülők sokszor nem tudják kitalálni, hogy a gyerekük mikor éhezik meg.

Reggelinél, ebédnél és vacsoránál pedig egyél bőségesen, lakj jól és ne csak épp 4-5 falást egyél.

2011. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!