Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combomat tudom vékonyítani...

Combomat tudom vékonyítani heti 4X 20-30perc ugrókötelezéssel? Vagy mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az étrendem szerintem okés.A mozgásra lennék kíváncsi.Vagyishogy ugrókötelezéssel csak erősítek rajta? Mert már így is izmos és kemény, csak vastag:S(kivéve a belső combot)Vagy ezzel nem tudok mit kezdeni?

Kérlek segítsetek!


2011. nov. 6. 16:16
 1/8 A kérdező kommentje:
*Tudom,helyi fogyás nincs.;)
2011. nov. 6. 16:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél az izomnak -.-'
2011. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamennyire örülök én neki, de aránytalanul vastagnak érzem így a lábamat a többi testrészeimhez képest.
2011. nov. 6. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Kardió edzés.Kevesebb szénhidrátot fogyassz naponta mint eddig és edzz tovább,mivel ha az izom nem kap elég táp anyagot,akkor a szervezet azt is fokozatosan lebontja.Azt viszont már csak te tudod hogy hol állsz meg.
2011. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És erre akkor az ugrókötelezés is megfelelő lenne szénhidrátcsökkentéssel?(bár már nehéz lenne még jobban csökkenteni,a szénhidrátot,amit 12 után már nemigen fogyasztok)

Ha eddig akkor 20 percet ugrálóköteleztem naponta,emeljem meg mondjuk 40 percre?De ezt már csak akkor 2naponta tudnám beiktatni.Az is jó lenne?Tanácstalan vagyok.

2011. nov. 6. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

képzelem milyen izmos lehet. testépítők éveken át minden nap penge kidolgozott étrendet követnek, és direkt izomnövelésre van beállítva az edzésrendszerük, de neked instant atom combod van.

egyébként a zsírt kéne csak lepucolni, szálkásító étrendről gondolom nem tőlem hallanál először :)

2011. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja,azt nem mondtam,hogy én vagyok a terminátor?:D
2011. nov. 6. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:

ezt lefelejtetted.

keress rá a "szálkásító étrend"-re.

2011. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!