Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúraguruk válaszát...

Fogyókúraguruk válaszát várom. Milyen ötlet? Imádom a csirkelevest és a paradicsomos káposztát (csirke) hússal. Napokig tudnám enni.

Figyelt kérdés
Ezt meg is tettem, és elkezdtem elég jól fogyni. Azt már tudom, h hogyan kell megtartani a súlyt, de a szülés után rajta maradt 4 kg-ot így szeretném leadni (meg persze mozgással). Reggelire tk. zabpehely, utána a fent említettek. Mi a véleményetek?
2009. máj. 8. 13:24
 1/7 anonim válasza:
fuss napi 2-4 km-tert, és azt ehetsz, amit akarsz. :-D
2009. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajna annyi időm nincs. Kisbabám van, segítségem nincs. Apukája későn jár haza...Ezért a kajával próbálkozok, és inkább gyorsabb, hosszabb sétákat teszünk. Meg otthon taposógépezek.
2009. máj. 8. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:

na EZ (előző hsz) jó nagy hülyeség volt! A futástól nem veszít zsír, csak ha igazán edzett és alacsonyan tudja tartani a pulzusát. Máskülönben izmot veszít. DE még ha olyan edzett is lenne, akkor sem ehetne bármit mellette, mert a legtöbb mozgás sem ér semmit ha utána cukorral tömi magát az ember..

Kérdező: Ebben a diétában csak a csirkemell ( ha mell egyáltalán) ami jó! A leves önmagában fölösleges ha van mellette elég folyadékbevitel, maximum élvezeti cikk gyanánt ha szereted, de egyáltalán nem kötelező része az étkezésnek! A Paradicsomos káposztának sincs sok tápértéke, leszámítva hogy finom lehet!

2009. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
izmot veszteni futással? :-D egyébként nem azt írtam, hogy sprintelje le, 2 km lassú kocogás nagyon maximum negyed óra egy napból, kevesebb, mint egy séta. én meg az ételekben nem hiszek, rengeteg módszert kipróbáltam már,nem kis időkre, nem bele.belekapva, és csak azt értem el, hogy lassan mindent bűntudat volt lenyelni. Amióta mozgok, látványosan javult a helyzet, 5 hónapja megjelentek rajtam azok az izmocskák, amik ugye el kellett volna tűnjenek, és eltűnt az a zsír, ami ezek szerint ott kellett volna maradjon... :-D persze nem vitázni akarok, mindenki azt javasolja, ami neki bevált.
2009. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, leírom, mert szerintem még senki sem modnta el neked aki ért hozzá, csak összeollózott ismereteid vannak. Tehát, fogyni akkor lehet, ha megvan a megfelelő étrend. Megfelelő étrend nélkül lefogyni nenm lehet, most nem néhány kilós fogyásokra, hanem 10-20 kilókra gondolok, vagy még többre ha arról van szó. Ezzel a módszerrel gyakorlatilag korlátlanul, bármennyit le lehet fogyni. Megfelelő étrend nélkül azonban ennyit NEM LEHET fogyni! Nyilván, 1-2 kiló felesleg miatt senkinek sincs motivációja életmódot váltani - mégha ennek több hasznos hatása is lenne- de én nem is erre gondolok itt, amikor ezt írom!

A futással kapcsolatban. Van egy KB 130-as pulzusos határ, ami felett olyan intenzív az izommunka, hogy az izmok glikogénkészletei ürülnek mozgás során. Ha ezek elfogynak, az izmok elkezdik saját magukat bontani. Így izmot veszítesz. Persze a regenerálódás során visszaépülhetnek az izmok, ha megfelelő tápanyagbevitel és pihenés megvan. Azonban, ha a mozgás nem intezív annyira, akkor van idő a zsírt a szervezetnek különböző kémiai átalakítások során felhasználhatóvá tenni. Ehhez szükséges az, hogy ne legyen túl intenzív. Te azt írtad, hogy napi 2-4 km futás. Én futás alatt a futást értem. A kocogás más tészta, mivel az már nem annyira intezív, és van idő a zsírt használni! Azonban így is szükséges olyan 30-40 perc hogy beinduljon a zsírbontás, és az ideális tartomány olyan 50-60 perc körül van. Ilyen ún. aerob mozgásforma a kocogás, tempós gyaloglás, ellipszistréner, szobabicikli, stb! De mégegyszer hangúlyozom, lehet hogy van olyan, aki megfelelő étrend nélkül le tud fogyni, de a nagytöbbségnek akiknek nincs iylen genetikájuk nem fog menni!

2009. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csirkemellből egyél sokat akár napi 50-60dkg-t is, a szénhidrátot tartsd 100-150g környékén, és az előbb említett 50-60 perces alacsony intenzitású mozgással le fog menni a felesleg egészségesen, és nem fog visszatérni mint a jojó:)
2009. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. máj. 9. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!