Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen akaraterőm a...

Hogyan legyen akaraterőm a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan 10 kg-ot kéne fogynom, hogy az ideális tartományba essek. Igazából nem olyan vészes a dolog, de a hasamon azért eléggé látszik a felesleg.. Sajnos akárhányszor elhatározom magam, kudarcba fullad a dolog. Egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne egyek össze vissza minden finomságot, ha sikerül is megállni 2-3 nap után visszaesek.. Sportolni nagyon kevés időm van, hiszen 13 órákat dolgozom, mocskosul elfáradok, semmi erőm nincs már semmihez ilyenkor.. Szakács vagyok, így a szakmám is csak hátráltat a dologban.. :( Mit csináljak?
2011. nov. 10. 20:22
 1/9 anonim válasza:
100%
Legjobb motiváció: állj a tükör elé, s lásd, hogy milyen vagy, hogy így nem vagy elég jó magadnak, nem vagy megelégedve, változtatnod kell. Akárhányszor fel akarnád adni, csak gondolj arra amit a tükörben láttál. sok sikert! :D
2011. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csak van vki akire hasonlytani akarsz nézegesd a l

képét ha megingasz és azután nézd magad , vagy gondolj bele milyen jó érzés lenne ha lefogynál, ha nem tudod megállni akkor egyél mindennap egy minit lehetőleg minnél hamarabb, számold meg mennyi kcalt ehettél egy nap / kóstolgatthattál a főzés közbenieket is és ha túl sok akkor ne egyél többet azon a napon vagy ha TÉLLEG nagyon éhes lennél m egy répa vagy mini zsírszegénytúró vmire vagy esetleg 6-után ne egyél, próbálj mindig lassan enni rád meg jól az ételt és élvezd azokat főleg ha épp a mini sütit eszed ;)) igyál étkezés elött vizet vagy ha éhes maradsz de sokat egttél várj egy picit és ha még mindig az vagy igyál , szaunázz 30 perced csak van és az nem is fárasztó , persze nem a leg fogyasztóbb hatású de jobb a semminél, ha úgy főznél hogy sokat és zsírosakat és meg kell kóstolnod úgy egyél a nap közben hogy ne legyen sok vagy kérj meg mást hogy kóstoljon helyetted :9 am ha szakács vagy az jó mert eltudod úgí késziteni a dolgokat hogy ogy ne hizlaljanak annyira ráaásul fogyis süti receptek is vannak fent persze csak mértékkel de azokból ehetsz naponta picit ha csinálsz mondjuk egy tepsivel ;)) rem segítettem nálam így vált be ez alapján irtam amit irtam :)

2011. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Minden az agyban dől el....3 féle típus van:

Akiket nem érdekel az étrendjük

Akiket érdekel, de sose teszik meg a lépést csak vágy marad

Akiket érdekel és akarnak.

Most ezzel nem vagy kint a vízből, csak ha valaki úgy igazán akar, és tudja, hogy szüksége van változásra elindul a jó úton. Nem a botladozásokkal van baj, hanem azzal, amikor az a kisördög ott legbelül állandóan dolgozik és suttog a füledbe és győzedelmekedik...

Első lépés, hogy otthon ne legyen tele a hűtőd úgymond finomságokkal, csak gyümivel, ásványvízzel, zöldségekkel stb...

Így még ha akarsz sem tudsz bűnbe esni.

Ha az utcán ilyen fornettis mellett mész el, fordítsd el a fejed és mondogassad magadban, hogy erős vagyok, menni fog.

A pszichológiának hatalmas ereje van. Jutalmazhatod is magad egy-egy sikeres nap, később hét után. Valami olyannal, aminek örülnél. Természetesen nem "bűnös" ételekkel. Van egy könyv is. Könyvtárból kiveheted. A címe : szénhidrátfüggők. Eszméletlen hasznos dolgokat mond és egy egészen más dimenzióból szemléli az egész kérdéskört. Én azért olvastam el, mert számomra érthetetlen volt, hogy miért nincs embereknek akaraterejük, kitartásuk. Megéri elolvasni! Nem akarom itt idézni a könyvet, mert az túl hosszú lenne.

Remélem tudtam segíteni!

2011. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ez a tükrös téma jónak hangzik, de nem adna elég erőt úgy érzem, ugyanis dagadtan is csak tükörbe nézek, ha nem is gondolok arra, hogy fogynom kéne.. így úgymond már megszoktam a látványt... A mini sütikkel (fornettis dolgok) meg a tököm tele van már.. :) Minden reggel 6 tepsivel sütök.. mondanom sem kell a többit.. úgy érzem lehetetlen a dolog számomra, kb mintha egy alkoholista bárpultos lenne és le akarna szokni az alkoholról.. A könyvet mindenképp elolvasom, köszönöm a segítséget, kiindulásnak úgy érzem tökéletes lesz, hisz először a fejben kell rendet rakni..
2011. nov. 10. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz! Sok sikert!
2011. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem akaraterő kell hozzá,hanem minimális hozzáértés.

akaratereje egy aneroxiásnak is van és mégis önpusztító amit csinál.

napi 13 óra meló mellett meg örülnék,hogy élek.

mit csinálj?

találj normális melót és akkor tudsz edzeni,egészségesen élni.

2011. nov. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó a tanácsot, de több mint 10 éve dolgozom ebben a munkakörben, nem gondolod, hogy csak úgy otthagyom? :) Ráadásul örülök, hogy van egy biztos állásom.. Minden esetre köszönöm a válaszaitokat!
2011. nov. 11. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdésnél elvben elrontottad. Ha nincs akaraterőd a fogyáshoz, akkor még nem döntötted el fejben hogy le akarsz-e fogyni. Ha egyszer eljutsz oda hogy gyönyörű testet akarsz és önbizalmat akarsz szerezni akkor majd fájdalom nélkül le tudsz mondani "pár perces örömökről" mint például a csoki. Döntsd el hogy mi a fontosabb: a szép test, vagy a pár percnyi öröm
2011. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%

Légy depis. Párom miután elhagyott 14 kg t fogytam 1.5 hónap alatt.


Tapasztalat. ;)

2016. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!