Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket ajánlotok...

Milyen ételeket ajánlotok fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Szóval fogyni szeretnék , a sport az a futás lesz ne meg a tesi órák .

Olyan étrendet szeretnék ami nem drága nem is füvekből áll , és meg valami folyadékot ami nem hizlal .

Eddig naponta 3x étkeztem eddig is fogytam csak lassan most futással(sporttal ) akarok ezen gyorsítani .

Ilyeneket ettem : Reggeli : szendvics(sajtos) , ebéd : 1 db. Croassaint , vacsora : Leves .

Inni általában teát szoktam .


2011. nov. 7. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] remélem kielégítő válasz.
2011. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig füvek nélkül nem megy. :)

Reggeli: szendvics (1 zsemle), sonka, sajt (nem túl sok), zöldségek.

Tízórai: natúr joghurt (ha muszáj), alma mindenképpen.

Ebéd: rizs + nem zsíros/olajos/szaftos csirke, hal, párolt zöldség, vagy főzelék hússal.

Vacsora: saláta, rántotta, leves, ha van, maradék hús

2011. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi ,

Szóval az a helyzet hogy tanuló vagyok , reggelizni , ebédelni , uzsonnázni , vacsizni szoktam .

Sosem ettem sokat és nem is szoktam mekizni .

a Csokival mi a helyzet ? :)

És szerintetek Dombóvári István fogyókúrája milyen ?

( [link] )

2011. nov. 7. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, zöldség, gyümölcs, sovány sajt, felvágott, husok, halak, túró, tojás, joghurt, kefír, hüvelyesek, gomba, rizs, főtt krumpli, olivaolaj, 1-1 marék mogyi, dió,
2011. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!