Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgást végezzek,...

Milyen mozgást végezzek, hogyha 58 kg vagyok és inkább csak deréktájt szeretnék leadni, amúgy meg feszesíteni, csak semmi képp ne fogyjak mellből, ill. túl széles a hátam, esetleg lehet-e rajta karcsúsítani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ellipszis tréner.
2011. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, és nincs helyi fogyás.
2011. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy. Nem lehet kicsit fogyni ebből,kicsit szélesíteni ezt,megtartani amazt. Mindenkinek van egy alap testalkata amin változtatni nem tud,csak minnél szebbé tenni azt.

Ahogy már az előttem lévő írta, helyi fogyás nincs. Diéta nélkül meg nem fogsz fogyni. Viszont ha tetszik ha nem, a melledből is fog lemenni,és hogy mennyi az szintén testalkatfüggő.

2011. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam csak lehet valahogy derék tájékonleadni, mert, ha szüléstől csak oda meg a hátamra ment fel a felesleg, akkor gondoltam csak onnan is le lehet adni. Azért köszönöm
2011. nov. 11. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kiszélesedett?

Mert nálam pl ez a helyzet, szülés után szélesebb lett a derekam (nincs rajta több háj, mint előtte volt, csak kijjebb kerültek a bordák, stb.), megváltozott az alkatom.

A csípőm keskenyebb lett:-(

Lefogytam 15 kg-ot, így értem el a valaha volt legkisebb derékméretemet (szívesen csökkenteném még tovább), de a csípőszélességem, ami ehhez tartozott anno, az 8 cm-rel lett kevesebb:-S

2011. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Éld a normális életmódodat és egy 2 literes ásványvizbe facsarj bele 4 citromot és idd azt egész nap ! ugyan ugy ehetsz !
2011. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!