Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyszerű csirkemell recept...

Egyszerű csirkemell recept ebédre? (FELPONTOZLAK)

Figyelt kérdés
Van itthon csirkemell. Valami ebédet szeretnék készíteni belőle, de nincs ötletem hogy mit..... Légyszives írjatok recepteket, ami fogyós... :)
2011. nov. 11. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Finom, gyors, és nem hizlal!

2011. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Szia. Egyik nagy kedvencem:


Pár kocka bacon a tepsi aljára (elhagyható, de isteni ízt ad neki), rá a fűszerezett mell szeletek, rá almakarikák, és light sajt a tetejére. Megsütni, enni. Rizibizivel szoktuk.

2011. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A csirke mellből készült étel nagyon hamar elkészül.

Vöröshagymát megpárolod forró olajba, ha kész hozzá adod a kockára csak csíkokra felvágott csirkemellet. Megszórod piros paprikával, borssal, sóval, . tehetsz bele félbe vágott fokhagymákat, paprikát, paradicsomot is. Ha megpirult egy kis vízzel felöntöd. Én szoktak piros aranyat vagy édes annát is bele tenni. Rizs vagy burgonya kiváló köret hozzá. Valamint a savanyúság is jól jön hozzá.

2011. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Egy jénaiba beleteszed a szeletekre vágott csirkemellet,és almát,megfahéjjazod majd ízlés szerint édesíted. Be a sütőbe és kész.


A csirkemellet minimális sóval ízesítheted.

2011. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Épp most raktam a sütőbe az alábbiakat:


Csirkemell szeletek feldarabolva, fűszerezve. Rá mexikói zöldségmix, és két doboz natúr joghurt. Tetejére picike (5 dkg) füstölt reszelt sajt.

2011. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket. Elég lesz egy hétig :))


A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.


Én is most raktam be a sütőbe. Ugyan úgy ahogy te is, csak én nem raktam rá mexikói zöldségmixet. Ahelyett tettem alá és s tetejére vöröshagymát, és fokhagymát. 2 natúr joghurt helyett pedig egyet tettem :)

2011. nov. 11. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
receptet nem tudom de pontozz fel.
2011. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha pörinek csinálod, akkor jó sok hagymával kezdjed, amit szépen főzz el, így egy részt jó ízt kap, másrészt viszkózusabb lesz a szaftja nyamm. fokhagyma vagy fokhagyma por még nagyon jó bele.
2011. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, a mexikóis vagyok, én meg kipróbálom holnap a Te receptedet! :))
2011. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!