Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csirkemell helyett jó a...

Csirkemell helyett jó a csirkemellsonka is? Vagy esetleg a grillcsirke?

Figyelt kérdés
Nem tudok főzni és a fűszereket sem ismerem. Nem tudom, hogyan lehetne elkészíteni a hentestől vásárolt csirkemellet.
2009. máj. 9. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen
2009. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, jó
2009. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem jó!

A csirkemell sonka egy dzsuva amibe nem tudod mit darálnak bele, és hidd el nem kellenek neked azok akit még hozzáadnak.

A grillcsirke jó, ha lecsöpög róla a zsír és nem abban van forgatva meg kenegetve.

A csirkemellet nem nehéz megcsinálni.

Kell rá mondjuk pici só, bors meg gyros fűszer, vékony csíkokra/kockkára vágod és teflonserpenyőben addig sütöd míg fehér nem lesz ez kb 5-6 perc és kész. Ennél egyszerűbebn elkészíthető kaja max a pirítós...

2009. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A jó minőségű csirkemellsonka amibe csak kevés szóját stabilizátort meg ízfokozót raknak az meg jóval drágább kilónként mint a csirkemell...

Egy jobb fajta csirkemellsonka kilója 2300ft körül van egy olcsóbb kiló csirkemell meg 1500ft... Jahh és a csirkemellbe nem tudnak beledarálni semmi sz@rt és tartósító sincs benne...

2009. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mellből sonka? ezen mindig röhögnöm kell. amúgy bőre nélküli csirke bármelyik része jó. persze a melle a legjobb. a diéta szempontjából, meg én azt szeretem a legjobban :D

csirkemellet befűszerezed, hagyod állni a pácban, majd vagy megpárolod kevés vízben, vagy roston megsütöd. zsiradék nélkül.

2009. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja bár én a filézett csirkecombot jobban szeretem mert ízesebbre lehet megcsinálni viszont diétában és is csak a csirkemellet használom.
2009. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!