Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges, bio ételek vs....

Egészséges, bio ételek vs. Fogyókúra, diéta?

Figyelt kérdés

Egyre jobban elszaporodtak itt az olyan válaszok ami inkább az egészséges bio életmódot helyezik előnyben a diétával szemben. A kettő persze nem zárják ki egymást bizonyos értelemben. De ez itt egy fogyis topic,azt kellene ajánlgatni ami diétás nem pedig ami egészséges.Arra van másik kategória.


Csak egy pár példát említenék: A kérdező megkérdezi hogy "Van e olyan csoki ami nem hízlal,mert szeretem a csokit és nem tudok róla lemondani?"

Erre azt írják hogy egye a magas kakaótartalmú,ámde szinte élvezhetetlen csokit(mert a többi méreg) miközben egy normál finomabb csokiban is ugyanannyi a kalória. A kérdező elkezdni enni azt a keserű csokit,közben nincs megoldva a probléma mert a finom csokit még mindig ugyanúgy kívánja,és csodálkozik mindenki ha ennek a vége egy nagy zabaroham,majd rosszabb esetben a diéta feladása.

Ugyan ez van a kenyérrel is,mindíg jönnek itt a tk kenyérrel,aminek rossz íze van, kemény,élvezhetetlen(az igazi tk kenyérre gondolok). Miközben a fehér kenyérben ugyan annyi,sőt még valamivel kevesebb is benne a kcal,finom,puha.

Ezen válaszok miatt sokan úgy hiszik hogy ezek a "bio" termékek nem hízlalnak, pedig kalória szempontjából mindegy melyiket esszük.


Én is úgy kezdtem a diétámat hogy ezeket a bio jellegű dolgokat ettem,ment is egy darabig,de egy idő után nagy zabálási rohamaim voltak a sok megvont dolog miatt. Volt hogy nekiestem az egy kilós fehér kenyérnek és csak tömtem tömtem és tömtem.

Majd áttértem arra hogy azt ettem amit szerettem,ugyanúgy számoltam a kalóriákat,és ezzel a módszerrel szabadultam meg az utolsó kilóimtól.


Szóval ezzel csak azt akartam kihozni, hogy inkább azt kellene enni amit szeretünk és kívánunk hogy elkerüljük a zabarohamokat. Persze aki birja ezt a bio táplálkozást és ezzel akar fogyni akkor ámen :)


2011. nov. 14. 16:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én bármikor leírom hogy ne egyen fehér kenyeret :)
2011. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!