Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma vettem meg a biotech...

Ma vettem meg a biotech L-karnitin 1000mg kapszulát, büdös?

Figyelt kérdés
Amikor kibontottam a csomagolást, kivettem a vattát belsejéből, olyan büdös a kapszula, tényleg ilyen büdös?? Nálatok is ilyen??
2011. nov. 14. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jellegzetes szaga van az biztos.
2011. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ájeres. de minősítsd érzékszervileg a scitec vitaC-t.. na az hú :D biztonságos élelmiszernek hogy lehet olyan szaga, az kérdés.
2011. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

erdekes... most kivancsisagbol kivettem az 500mg-os LCarnitinet a fiokbol (nem biotech termek) es jo melyen a dobozba szagoltam... kicsit halszaga van, de nem veszes. Pedig majdnem egy eve a fiokban van.

A B vitamin complexnek ellenben nagyon hamar qrva budos szaga lesz. Eleg kinyitnom a szekreny ajtot es tudom, hogy benn van a B...

2011. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
we are livin' in the world of smells.
2011. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem skyteches,van a kapszula haltáp,a folyadék verzió szaga mintha beleszartam volna,de az íze ennek ellenére jó xD egyébként nem tartozik a kérdéshez de az L-karnitin mennyit is ér a a felesleg leadásában,mert én szedtem vagy 2 hónapig folyamatos edzésel de nálam olyan volt mintha nemis lett volna...
2011. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kb. ennyit. egy olyan fehérjéről beszéltek amit a szervezet is lehet hogy szintetizál, de ha nem akkor is van a húsokban :D
2011. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert természetes anyagokból van szerinted miért "Biotech" a neve? :D
2011. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az en folyekony karnitinemnek az ize kicsit hasonlit a kanalas orvossagra:)

En konditerem elott fogyasztottam. Ha gyalog mentem (20 perc) akkor a kapszulat vettem be, mire odaertem elkezdett hatni. Ha kocsival mentem, akkor a folyekonyat ittam. Eljott egy pont a gyuras soran amikor ugy ereztem nem birom tovabb es valami titokzatos uj erore kaptam a karnitintol. Legalabbis szerintem az volt, mert massal is kiserleteztem es csak az L-k-nak volt ilyen nyilvanvalo hatasa.

2011. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Neked is ilyen nagy kapszula volt és zöldes szinű? Meg fura a szaga...
2011. nov. 21. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:

A kapszulas karnitinem hofeher, de igen, eleg nagy darab, sot mondhatni ormotlanul nagy pl. egy Algopirinhez kepest.

Nagyon enyhe hal szaga van, de csak ha beleszagolok a dobozba. Par szemet kivettem es megszagoltam a tenyeremben es ugy mar nem ereztem semmit.

2011. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!