Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 160 centihez...

Szerintetek 160 centihez mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok 13 éves,lány :) 65 kilóról most fogytam 59-re de én nagyon sokáig kibírom, naponta 3-szor étkezem reggelire egy tál magvas műzlit és egy almát, ebédre azt eszem amit éppen elém raknak :hús, krumpli, hal stb : 6-7 óra között eszem útóljára egy almát és egy joghurtot. Naponta egy óra hosszát pedig szobabiciklizem.


MENNYIT KÉNE MÉG FOGYNOM?? Mennyi lenne a megfelelő súly??:)


2011. nov. 18. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem 13 évesen semmi feleslegem nem volt, sőt azt sem tudtam mi az a fogyókúra! Én akkor 160cm voltam és 48 kg, már testileg eléggé fejlett voltam. Úgy érzem, hogy az ideális súlyom volt.

A többiek jókat írtak: sokat mozogj! Főleg amit szeretsz is!

Végülis bármit ehetsz, de figyelj oda a mértékre, és ritkán egyél egészségtelen cukros és zsíros ételeket.


Szerintem tökéletes lennél 50 kilóval. De ezt sporttal eltudod érni, ilyen fiatalon még gyors az anyagcsere! Lehet hogy még nőni is fogsz, így jobb, ha egészséges ételekkel tömöd a bendőd :D


Én is nőttem de a súlyom nem változott sokat: 167cm/52 kg vagyok és 29 éves.

2011. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Aczél: Ezt nem értem!! a Fogyókúra a megvonásokról szól. Szerintem este már könnyebb dolgokat kell enni..:)
2011. nov. 18. 18:10
 13/17 A kérdező kommentje:
Mostanában kezdtem sportolni, a szobabicikli szerint így télire a legjobb választás!! Nem tavasszal akarok észbe kapni hogy azta le kéne fogyni!!52 kg szeretnék lenni, ehhez pont annyit eszek hogy legyen valami a hasamba.Reggel kevesebbet eszek de csak azért mert túl fáradt vagyok hogy nagyot zabáljak.Mire hazaérek a suliból 1 óra és akkor eszek egy nagyot húst krumplival, vagy krumpli saláta hal stb.:) Estefele pedig 2 almát eszek és egy gyümölcs joghurtot!! Sok vizet is iszok.Beismerem A hónap elején kezdtem fogyózni és azalatt kétszer megadtam magam egy kis csokinak, de ez még több erőt adott hogy tovább folytassam!!
2011. nov. 18. 18:16
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen magas vagyok és 50 kiló. De formátlan, még sokáig kell magam nyúzni.

2011. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én elég formás vagyok, meg fejlett is de nekem 50 az álomsúlyom :) Szerintem tornázz!
2011. nov. 21. 17:12
 16/17 anonim ***** válasza:
a fogyókúra valóban megvonásokról szól. de így is egyszerű marad a helyzet: ha fogyni akarsz akkor ne fogyókúrákban gondolkozz (ezek olyan dolgok mint a Biblia, leírva sem szép és jó, de a valósághoz meg aztán semmi közük).
2011. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én azt láttam a tv-be hogy azt mondja a doktor hogy naponta sokszor kell enni ,de mindig annyit amennyi a markodba belefér :)
2011. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!