Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha Rubint Réka 2009-es dvd-jét...

Ha Rubint Réka 2009-es dvd-jét csinálom így, akkor mennyi idő alatt érem el az álomalakot? (bővebben)

Figyelt kérdés

1 nap popsi, 1 nap has, 1 nap comb, és napi 2x20 percet csinálok mindből, meg oda figyelek arra mit eszek mikor.

164/56 kg vagyok, a fenekemet szeretném kerekebbre és a hasam szép lapos/kidolgozottra. Igazából egyikkel sincs különösebb baj de nem vagyok vele megelégedve.

Nekem erre egy hónapom van :))

Szerintetek?


Ja igen és a combomat nem is biztos hogy ezzel kell edzenem mert az eléggé edzésben van, főleg hogy focizok.


2011. nov. 19. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:

Súlyok és gumikötél nélkül csinálom, így is rendesen fáj :D

Most kezdtem eddig csak a 2x20 perc popsi és 2x20 perc has volt meg.

2011. nov. 19. 20:51
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én is tornázom erre a DVD-re. Minden Réka DVD-m megvan, nagyon szeretem. Jó ez a beosztás hogy minden nap 1-1 testrész edzel meg, de emellett ne felejtsd el hogy ha zsir réted fedi az izomzatod akkor hiába edzed, zsirt nem fogysz égetni, csak váltakozó intenzitású kardió edzéssel ami( minimum 45 perces) Szóval először súlyzós edzés, aztán a kardió közvetlen utána. Én gumikötéllel és egy 1 kg boka súllyal csinálom kb 3 hónap múlva érhetsz el látható eredményt. Ha turbó vékonyodásra van szükséged, azért nem fogyást irok mert ilyen rövid idő alatt nehézkes lenne zsirból leadni. Javaslom a vizhajtó teát.
2011. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2011. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt már egyszer elsütötted te nagyon hülye és már elsőre sem volt poén.
2011. nov. 21. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!