Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » BELSŐ COMBRA fogyókúra mellett...

BELSŐ COMBRA fogyókúra mellett milyen torna, sport ajánlott?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

elfekszel az oldaladra, alkarodon támaszkodsz. felül lévő lábadat felhúzod magad elé, 90°-os szögben álljon a testedhez a combod, és ennyire hajlítsd be a térdedet is.

az alul lévő lábad legyen nyújtva, emeld el a földtől, vidd hátra amennyire tudod, és anélkül hogy letennéd apró, de nem kapkodó mozdulatokkal emelgesd. kb. az elmozdulás 2-3 cm, nem kell több. így csináld 100-asával, mindkét lábra. ha valamiért nagyon könnyű egy 100-as szett, akkor felvehetsz egy lábsúlyt, de elvileg megterhelőnek kéne lennie.

a medencéd legyen előrebillentett helyzetben, ez lehet kicsit nehezíti, de figyelj oda rá (így kevésbé tudod hátra vinni a lábad).

2011. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia! Célzott fogyasztás nincsen, ha fogysz mindenhonnan fogsz. Javaslom hogy először csinálj kardió gyakorlatokat, váltakozó intenzitásba, majd ezután kezd formálni a lábad a belső comb a legnehezebben karban tartható rész, javaslom Rubint Réka DVD-t vagy Mandy Ingber Yogalosophy DVD-t.
2011. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ Aczél.

Kipróbálom,vannak 1 kg-os bokasúlyaim :)

Felfogtuk,hogy nincs helyi fogyás,de írtam,hogy fogyókúrázok is.Nincs rajtam nagy felesleg,de azt az 5-6 kg szeretném leadni.

Mellesleg rendszeresen futok és Rubint Réka dvd-zni is szoktam,de ezek nem használtak eddig.

2011. nov. 20. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként biztos van más is, ez jutott eszembe mert ezzel mostanában foglalkoztam. ha kell egyéb akkor szólsz, nem állítom hogy jobb gyakorlatokat ismerek mint RR de minden bizonnyal én is tudok pár érdekes gyakorlatot.
2011. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!