Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport és koplalás nélküli...

Sport és koplalás nélküli fogyókúra?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni 4-5 kg-ot otthon mindenféle gyümölcs zöldség és szerek nélkül.És a sporthoz sincs nagy helyem olyan 1mx2m-es hely.Hogy foggyak le így?:S
2010. dec. 28. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A-A, talán fogvatartanak téged, hogy utcára esélyed sincs menni?
2010. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát valamit tenned kell a fogyásért. Úgy nem megy a dolog, hogy meg sem mozdulsz és zabálsz. Nem kell koplalni, sportolni sem muszáj (habár nagyon ajánlott), de az étkezésre figyelni kell.

Nem tudom mennyi cukros ételt eszel, de ha azokat elhagyod szerintem le is fog menni az az 5 kiló. Nincs rajtad sok felesleg.

Esetleg próbáld ki norbi diétáját. Nem kell az ő termékeit megvenned, csak nézd meg a normál ételek kódját és délelőtt edd a hízlalóbb kajákat.

2010. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sport nélkül is lehet fogyni. Kalória deficit elérése a cél.

[link]

[link]

2010. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"foggyak"=fogyjak


így sehogy

2010. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gyümölcs-zöldség, sport nélkül? SEHOGY!
2010. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. válaszoló. igen, lehet úgy is fogyni. Eredmény: plöttyedt, egyáltalán nem feszes test.

Nyilvánvalóan ha valaki 120 kgos, és nem tud sportolni, az más... előbb le kell menjen 10-20 kg, mire tud sokat gyalogolni, kocogni akár... de általában SPORTTAL többre megy az ember, az izmokat is szépíti.

Plusz gyorsabb lesz az anyagcseréd.

2010. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: kérdező! A gyümölcsök zöldségek és a mozgás nemcsak fogyókúra idején tanácsos. Rengeteg vitamin van a gyümiben, zöldségben, és főleg így télen kéne enned ezeket!!! Faterom 106 kg, eszik sertészalonnát és fehér kenyeret szép számmal de hozzá PAPRIKÁT, PARADICSOMOT is eszik. Ebédhez, hús mellé nemcsak rizst, de zöldségköretet is eszik, és hetente többször - nem naponta ugyan - de gyümit is. (Azért gondolom mert a gyümit én meg nővérem esszük főleg, mert mindketten diétázunk, és elesszük faterunk elől :P)

Faterom nem akar súlyt leadni, de azt is tudja hogy ahhoz hogy ne kapjon el mindenféle vírust meg ellenállóbb legyen az immunrendszere kellenek a zöldségek, és eszi is.


A mozgás is fontos, mert stresszet ki tudod adni magadból, felszabadít (boldogsághormon termelődik) és élettanilag nagyon jó a hatása. Barátokat is szerezhetsz. Én mikor nem fogyiztam, akkor is sportoltam, már 6 éve sportolok rendszeresen.

2010. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy joooo zsirleszivas
2010. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!