Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lehet levékonyítani...

Mennyire lehet levékonyítani a derekat?

Figyelt kérdés
Tehát ezalatt azt értem, hogy OLDALnézetből hány centinek látszik a keresztmetszete. Nyilván akármekkora nem lehet, mert a szerveknek el kell férnie benne, de mondjuk 15 centi "vastagra" le lehet fogyni, vagy akár 10 centisre? Hangsúlyozom: nem szemből, hanem oldalnézetből.
2011. nov. 21. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

tessék méricskélni.

szerintem elég vékony lehet [link]

2011. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam, hogy oldalról nézve csak, szemből nem. És nem fűzővel, hanem fogyókúrával.
2011. nov. 21. 23:41
 3/22 anonim ***** válasza:
hat aza link kegyetlen, mennyire undoríto jaj rosszat fogok almodni :(
2011. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
fúj én is ugy érzem megfulladok ahogy nézem nem kapok levegőt hát ez undorító
2011. nov. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok lánynak van 12 centis dereka oldalnézetből. 10 centi szerintem csak az alacsonyaknak.

Tudom, mert egy időben én is mindig azt figyeltem, más lányoknak mennyire vékony a dereka oldalról, mert annyira vágytam én is a vékony derékra.

De be kellett látnom, hogy nekem sosem lesz olyan, mert előre domborodó a mellkasom, sajna - talán tyúkmell? -, így 16 centis oldalról. :/

A szép lapos, téglalap alakú mellkashoz tartozhat oldalról vékony derék.

2011. nov. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

akik rosszul lettek a képektől: "Szerb film" ajánlom megnézésre, és kíváncsi vagyok a véleményükre.


fűző nélkül testalkati adottságok, izomzat és testzsír kérdése milyen vékony a test (deréknél is). ha az izomzat feszesen tart, és kur.va alacsony a testzsír, akkor az elméleti legvékonyabbhoz közelít. ehhez szálkásító diéta és edzés kell. fogyózás természetesen nem jó, mert arról is szól a dolog, hogy a zsírt kell lepucolni az ilyen "úszógumikat" és közben az izomzatot meg meg kell tartani.

2011. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Andizsuzsi ***** válasza:

Mégcsak nem is vékonyak. A derekuk persze az, de alatta a hasuk... Mintha a fenekük nőtt volna a cicijük alá. Gondolom az összes hasi szervük ott tömörül.

Aczél! A film előzetesét megnéztem, a filmre azt hiszem nem vagyok kiváncsi. Nagyon durva.

2011. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
igen, valóban rossz hangulat kell hozzá hogy ezzel vidítsam magam, de megesett már.
2011. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Szerb film" ajánlom megnézésre, és kíváncsi vagyok a véleményükre.=>

Érdekelne, miről szól, de addig nem tudnék elmenni, hogy meg is nézzem....

2011. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Andizsuzsi ***** válasza:
Vidítod magad? Egy filmről beszélünk mi?
2011. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!