Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan fűzőt kapni,...

Hol lehet olyan fűzőt kapni, mint amiket régen használtak? (egyáltalán lehet-e? ) Amivel a derekat lehet elszorítani! Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon erős, strapabíró fűzőre lenne szükségem, amivel jól eltudom szorítani a derekamat. Ha valaki tud ezzel kapcsolatban információt, az légyszí írjon! Az ilyen dísz, alkalmi, fehérnemű fűzők nem használhatók, mert nem elég erősek!
2010. jún. 15. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért is akarod elszorítani?

Utána kéne olvasnod, hogy milyen betegségeket és elváltozásokat szenvedtek el régen a nők, egyből nem akarnád.

2010. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
betegségek?elváltozások? nem olyan drasztikusan akarom,csak hogy szebb formája legyen a derekamnak,meg legyen egy kis tartásom,plusz egy kicsit szorosabb fűzővel talán érezném,ha evés közben megtelik a gyomrom,mert így általában min.2személyre való kaját eszek meg egy étkezésre,mert egyszerűen nem tudom szabályozni hogy mennyit egyek,mert nincs az az "állj megtelt a gyomrom" érzés....csak evés után szenvedek a gyomor fájástól,mert túl sokat ettem!
2010. jún. 15. 16:50
 3/13 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

egyél lassabban

igyál meg előtte egy pohár vizet

használj kisebb tányért, mondván, hogy majd szedsz még egyszer (aztán majd jól meglepődsz, hogy mégsem)

2010. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:) alkalmazni fogom mindenképp!

Én azért még kitartanék a fűző mellett is,szóval ha valaki tudja hol lehet ilyen fűzőt beszerezni,akkor az legyen szíves írja meg! előre is köszönöm!

2010. jún. 16. 09:21
 5/13 anonim válasza:

aukciós oldalakon próbáld meg ,vagy esetleg külföldi oldalakon..


sussy(pont)mystic(pont)hu


itt nézz szét. azt hiszem lehet kapni.

2010. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :-)
2010. jún. 17. 11:07
 7/13 A kérdező kommentje:
néztem ezt az oldalt amit küldtél,de ott csak készíttetni lehet...de én készen szeretnék venni....néztem már egy csomó oldalt,de mindenhol csak ilyen szép fehérnemű fűzök vannak,amik nem épp a legstrapabíróbbak,vagy pedig ilyen alkalmi fűzők,amik úgy szint nem felelnek meg az én terveimnek.
2010. jún. 17. 14:28
 8/13 anonim ***** válasza:
inkább kezdj valamit sportolni, mert attól, hogy összenyomorgatod a belső szerveidet és a bordáidat nem lesz csinosabb a derekad
2010. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7éve kézilabdázom...hiába sportolok....csak egyre fiúsabb a testalkatom...
2010. jún. 17. 16:58
 10/13 anonim ***** válasza:
képet tennél fel magadról, fejet kitakarva persze?
2010. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!