Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tudna ajánlani egy jó...

Ki tudna ajánlani egy jó táplálkozási étrendet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21 éves férfi vagyok és 150 kg. Mit ne mondjak, a családból egyedül még apám, aki kicsit hasasabb, de egyértelműen én viszem a pálmát.

Próbálkoztam már sokféle módszerrel (pl 90 napos diéta, árpa por+tej, stb) de ha le is adtam 5-6 kilót a módszer végére 1-2 hétre rá vissza is jött...

Jó lenne, ha valaki tudna adni 1 linket vagy egy leírást, mit lenne érdemes enni, illetve ilyen hideg téli napokon pl mit lehetne sporotlni (kint megfagyok.. :S) de albérletbe nem fogok szobabiciklit vagy egyéb gépet venni (pénzem sincs rá igazán).


Előre is ksözönöm a segítséget.


2011. nov. 22. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Menj el orvoshoz, és ő segít.


A nemsportoláshoz, meg kifogásokhoz pedig csak gratulálni tudok.

2011. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
eloszor orvossal kell kivizsgaltatni magad, hogy miert hiztal el, ha a csaladban nincs sok kover, akko valoszinu nem a genek( ha van ilyen egyaltalan)..pajzsmiriggyel nincs e gond, mer akkor fogyozhatsz barmennyit sose fogysz le..es ilyen sulynal mar NEM fogyozni kell hanem teljes eletmodvaltas..nem tudom, hogy mit ettél eddig, ezert nem is tudok segiteni, hogy miben valtoztass, hisz mindenkinek mast jelent a "jo taplalkozasi étrend"
2011. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!