Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak megálltam a...

Mit csináljak megálltam a fogyásban? Hogyan pörgessem fel az anyagcserémet?

Figyelt kérdés
Eddig tartottam a Norbi update-et de úgy veszem észre, hogy már nem fogyok kb 2 hónapja. Biztos a szervezetem hozzászokott. De még kb 5 kg kellene leadnom. De nem szeretnék koplalni ,mert az úgyis visszahíznám :( Mit csináljak?
2011. nov. 22. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem , sportolással , mozgással nagy mértékben rásegíthetsz a fogyásra és az alakformálásra.
2011. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

dehogy szokott hozzá.

nincs meg a kalória deficit,azért állt meg.

és nem koplalni kell.

csökkentesz a ch-n a fehérjén meg emelsz.

2011. nov. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is megallt a fogyas 1honapja, erre a 2hete vettem mindenféle 100%-os gyumolcslevet, es azt ittam 3 napig, hatha megindul, kibirtam mert nem vegzek semmilyen fizikai munkat, es szamomra meg taplalo is volt, mellette persze vizet es teakat is ittam, es beindult a fogyasom..aki nem birna csak a lénapot az szerintem kombinalhatja gyumolccsel is..nekem bejott, de biztos egyén fuggo
2011. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szoó Judit szerint, ha nagyon elszánt vagy, akkor ki lehet próbálni a "vasárnap mindent szabad" elvet, miszerint egy nap ehetsz tápláló szénhidrátot: kenyeret, krumplit, rizst (nem csokit, chipset) és utána a többi 6 napon kőkeményen tartod a diétádat.

A másik tipp a mozgásforma változtatása: ha futottál, most tornázz DVD-kre. Hajrá!

2011. nov. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha sikerült hozzászoknod a kevés ételhez, akkor azt oszd már meg velünk hogy csináltad, én kijuttatom a tudást Afrikába, és lehet kevesebben fognak éhen dögleni.

egyéb iránt meg élj ésszel, hagyd az update fa.sságokat, és a szervezeted működéséből indulj ki, ha a táplálkozásodon változtatni akarsz.

2011. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!