Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak tovább, kicsit...

Hogyan fogyjak tovább, kicsit megálltam?

Figyelt kérdés

60 kg vagyok. Már leadtam 12kg-ot. Még van hátra 10. Az a baj, hogy most már nehezen megy. Eddig este futottam 15 percet, és ennyi. Gondolom most, hogy már "közel" a cél többet kellene sportolnom, és nem csak kardiót! Arra gondoltam, hogy így csinálnám:


Reggel (reggeli előtt):

-15 perc futás + 20 perc RR

Este (vacsi után egy órával):

-20 perc futás + 20 perc RR


Ez nem túlzás ugye? Így talán jobban beindulna a fogyás. Amúgy elég keveset iszom egy nap, kb. 1liter vizet. Tudom, hogy kevés, de már alig tudom lenyomni azt is a torkomon. Ez ellen valami? :)


2011. jún. 25. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos én is így vagyok már nekem is nehezen megy a fogyás most 57 vagyok és még 4-5kg van hátra!Amúgy a 60-nál nekem is állt vagy két hétig az egy bűvös szám amit át kell ugrani!
2011. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) köszi... remélem tovább ugrok :D
2011. jún. 25. 13:38
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2011. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
162 cm
2011. jún. 25. 15:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Na meg volt a ma reggeli futás + RR. Nagyon lefárasztott. Jobban, mint amikor este csinálom! :D Ki gondolta volna! :) Este is megyek egy ugyanennyit. Amúgy sokkal jobb így a közérzetem! :D Szóval reggeli edzés = jó közérzet! Ajánlom mindenkinek!
2011. jún. 26. 08:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Szijaaa :D

A lényeg,hogy ne add fel.A fogyókúra elején a fogyás beindul,aztán van egy pont ahol látszólag megáll,de ha nem hagyod abba a diétát,újra be fog indulni:) Ez normális dolog :)) Sok sikert !

2011. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jún. 30. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Készíts elő egy kétliteres ásványvizet, és naponta többször igyál belőle, így talán összejön, hogy eleget igyál:) Nálam is ez volt az egyik fő probléma, de így nekem is sikerült:)
2011. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mennyi idő alatt sikerült leadnod ezt a 12 kg-ot? Én is ugyan így vagyok 60-ról indulok de valahogy nem megy lejjebb! milyen diétát alkalmaztál?
2011. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!